Usługi międzynarodowe

Chcemy, aby wszyscy nasi międzynarodowi pacjenci mieli dostęp do systemu opieki zdrowotnej w kraju w którym mają największe szanse na odzyskanie zdrowia. Dlatego oferujemy różnorodne usługi międzynarodowe. Wiele pacjentów leci na leczene do USA, inni wybierają kierunki europejskie, jak chociażby leczenie w Niemczech. Przed oraz w trakcie leczenia oraz odbywania zabiegów medycznych za granicą mogą pojawić się bariery językowe i administracyjne. Centrala Lotów Sanitarnych oferuje wsparcie, aby jak najbardziej ułatwić ten proces.

W ramach naszych usług zapewniamy:

  • Tłumacz - Może być obecny na spotkaniach z lekarzami i ułatwi komunikację z zagranicznym personelem medycznym. 
  • Wybór odpowiedniej kliniki - Podpowiadamy naszym pacjentom wybór odpowiedniej placówki i pomagamy zorganizować transport oraz pobyt w wybranym szpitalu.
  • Indywidualne konsulacje z lekarzem - Nasz personel medyczny może skonsultować się z Twoim lekarzem prowadzącym za granicą. 
  • Centrala Lotów Sanitarnych czynna 24/7 - Nasi pacjenci mogą liczyć na nasz zespół, który działa przez całą dobą 365 dni w roku. Każdy pacjent ma kontakt z indywidualnym konsultantem, który poznaje idnywidualnę sytuację pacjenta.
  • Pomoc wizowa przy wjeździe do Unii Europejskiej - Pomagamy naszym pacjentom w otrzymaniu odpowiednich pozwoleń i wiz, aby przyspieszyć proces formalny i zwiększyć szansę chorego na powrót do zdrowia.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: