Usługi międzynarodowe

Tłumacze

W razie potrzeby tłumacz może towarzyszyć Państwu podczas wszystkich spotkań z lekarzami lub jest zawsze do dyspozycji podczas codziennego kontaktu z personelem kliniki. Natomiast tłumacze przysięgli precyzyjnie przetłumaczą dokumentację medyczną oraz inne dokumenty na odpowiedni język.

Pomoc przy wjeździe (wiza)

W przypadku pacjentów z krajów pozaeuropejskich oraz ich krewnych, posiadanie właściwej wizy jest pierwszorzędną kwestią przed wjazdem na teren UE. Jeśli pacjent lub osoba towarzysząca nie posiada wizy, możemy pomóc w uzyskaniu specjalnego pozwolenia na wjazd. Nawet w sytuacjach krytycznych, kiedy liczy się każda minuta, w zależności od stanu pacjenta możemy ubiegać się o ‘wizę nadzwyczajną’, co umożliwi jak najszybszy wjazd.

Kontakt z klinikami

Oprócz transportu medycznego na pokładzie samolotu, który jest dostosowany do stanu zdrowia pacjenta, możemy na Państwa życzenie zorganizować cały pobyt w Niemczech i pomóc w doborze odpowiedniej kliniki specjalistycznej w celu leczenia pacjenta.

Jako specjalną usługę dla naszych międzynarodowych klientów, udostępniamy wszelkie potrzebne informacje w języku rosyjskim i arabskim.

Czy potrzebują Państwo więcej informacji o naszych usługach medycznych dla pacjentów międzynarodowych? Na wiele pytań odpowiadamy w zakładce FAQ. Oczywiście jesteśmy stale do Państwa dyspozycji oraz do osobistego kontaktu za pośrednictwem telefonu, maila lub przez nasz formularz kontaktowy.