Transport zwłok i trumien

Transport zwłok z zagranicy

Kiedy ktoś umiera za granicą jego ciało musi zostać przetransportowane z powrotem do kraju. Sprowadzenie ciała z zagranicy wymaga wiele doświadczenia i wyczucia, aby oszczędzić rodzinie i bliskim zmarłego dodatkowego stresu. Aby zapewnić transport zwłok prywatnym samolotem, należy wziąć pod uwagę wiele czynników - np. wystąpienie o międzynarodową kartę zgonu, uzyskanie uprawnień do przemieszczania zwłok, liczne formalności celno-prawne, jak również należy spełnić rygorystyczne przepisy dotyczące przewozu zwłok. Surowe wymagania dotyczą również jednostki transportowej.

Biurokracja oraz wymogi administracyjne są dodatkowym obciążeniem dla pogrążonych w żałobie krewnych. Centrala Lotów Sanitarnych jest niezawodnym partnerem, jeśli chodzi o szybki transport zwłok z zagranicy do kraju ojczystego. Nasi specjaliści dbają, aby podczas transportu zwłok samolotem, zdobyć wszystkie wymagane zezwolenia, a cały proces repatriacji zmarłego był zgodny z międzynarodowymi wymogami celnymi i lokalnymi przepisami transportowym. Naszym celem jest jak najbardziej odciążyć rodzinę i krewnych zmarłego. Koszt transportu zwłok samolotem zależy od wielu czynników, w przypadku lotów prywatnym samolotem ma duże znaczenie jaki dystans lotniczy musi pokonać samolot.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami