Pediatryczny transport inkubatora

Transport inkubatorów

W przypadku transportu pediatrycznego wymagana jest szczególna wiedza, w jaki sposób zapewnić małemu pacjentowi niezbędną opiekę, która jest mu w danym momencie potrzebna.

Z tego powodu, podczas medycznego transportu dzieci korzystamy wyłącznie z pomocy lekarzy wyspecjalizowanych oraz posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Również sprzęt medyczny, którego używamy, zawsze znajduje się na wysokim poziomie technologicznym.

A zatem, jeśli to tylko konieczne, wykorzystujemy nowoczesne inkubatory transportowe, które charakteryzują się szczególnie wysokim poziomem niezawodności, a tym samym gwarantują maksymalnie przyjazny transport dla małego pacjenta, którym jest w tym momencie Państwa dziecko. Ponadto inkubatory transportowe, z których korzystamy, zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było transportować małego pacjenta bez dalszego przenoszenia i przekładania.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat pediatrycznych lotów medycznych, zapraszamy do zapoznania się z naszymi ‘często zadawanymi pytaniami’ (FAQ). Zebraliśmy tam wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

Jeśli chcą Państwo skontaktować się z nami bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możemy również oddzwonić do Państwa w dogodnym terminie, bezpłatnie i bez zobowiązań – w tym celu prosimy o informację i wypełnienie naszego formularza kontaktowego.