Transport narządów do przeszczepu

Transport narządów wymaga szybkiej reakcji i globalnej sieci kontaktów, aby odrzutowiec lub helikopter medyczny mogły dotrzeć do pacjenta w jak najkrótszym czasie, gdziekolwiek się znajduje. Nasze wieloletnie doświadczenie w wynajmowaniu samolotów karetek, umożliwia nam odbycie lotu medycznego do transportu narządów lub innych pilnych przesyłek medycznych już w ciągu 60 minut, do prawie każdego miejsca na całym świecie

Oprócz transportu narządów do przeszczepu i transportu krwi (potrzebnej do transfuzji), możemy również zorganizować szybki lot medyczny transportujący próbki osocza i zamrożone wycinki z biopsji. W ten sposób mogą być także przewożone ratujące życie organy do przeszczepów, a wraz z nimi również wyspecjalizowany personel medyczny. Aby spełnić specjalistyczne wymagania tych transportów przy ekspresowych, lotniczych transportach sanitarnych każdego rodzaju, korzystamy wyłącznie z obsługi doświadczonego personelu medycznego oraz z najnowocześniejszego sprzętu.

Transport narządów ludzkich samolotem

Jeśli do miejsca dostarczenia organów można dostać się tylko transportem naziemnym, aby przyspieszyć cały proces wykorzystujemy śmigłowce sanitarne. Z reguły helikopter ratunkowy, może również wylądować bezpośrednio w szpitalu skracając czas transportu narządów do przeszczepu.

Nasze nowoczesne centrum operacji ratowniczych, działające przez 24 godziny na dobę, może zrealizować międzynarodowy transport organów, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy z bardzo krótkim czasem oczekiwania na realizację oraz zorganizować taki transport lotniczy medyczny, które spełni odpowiednie wymagania techniczne i sanitarne.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami