Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Dlatego podczas lotów naszymi odrzutowcami medycznymi i helikopterami sanitarnymi, współpracujemy z doświadczonym lotniczym personelem medycznym oraz korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

Przywiązujemy ogromną wagę do konsekwentnego przestrzegania wszystkich terminów konserwacji i przeglądów technicznych. Branża lotnicza podlega najsurowszym przepisom bezpieczeństwa na całym świecie, a ten fakt gwarantuje najwyższy poziom naszych usług medycznych. Jesteśmy również przygotowani na nieplanowane kontrole, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich osób zaangażowanych w nasze loty.

Norma ISO 9001


Bureau Veritas ISO 9001

Jednak nie tylko realizacja naszych lotów medycznych podlega najwyższym standardom jakości. Spełniamy również najsurowsze wymagania w zakresie naszych działań organizacyjnych. Wszystkie loty są planowane z naszej siedziby w Wuppertalu w Niemczech. Dzięki temu nasi klienci mogą polegać na standardach jakości „Made in Germany”. W celu zapewnienia jak największego poziomu bezpieczeństwa dla naszych pacjentów Centrala Lotów Sanitarnych zawsze przykłada ogromnę wagę do tego, aby wszystkie praktyki w firmie spełniły normę zarządzania jakością ISO-9001. Potwierdza to fakt, że jesteśmy certyfikowani przez TÜV-Süd i Bureau Veritas.

Flight Safety Foundation

Ponadto jesteśmy partnerem Flight Safety Foundation i wspieramy ich ogólnoświatową kampanię na rzecz bezpieczeństwa lotniczego. Jednym z głównych obszarów pracy fundacji należy promowanie innowacji technologicznych, prowadzenie badań i opracowywanie wytycznych dla przemysłu lotniczego.

Wszystkie działania mają na celu unikanie wypadków i zapewnienie bezpiecznych lotów, które Centrala Lotów Sanitarnych wspiera całym sercem. Ponad 1000 organizacji członkowskich ze 150 krajów wspiera działania Fundacji i traktuje je jako priorytetowe, odkładając motywy polityczne, kulturowe i gospodarcze na bok dążąc wspólnie do poprawy bezpieczeństwa lotów. Dzięki temu praca Flight Safety Foundation zyskała solidną międzynarodową reputację.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami