Regiony operacyjne

Transport powrotny chorego z Litwa

W naszej ofercie krajowych oraz międzynarodowych transportów chorych oddajemy do Państwa dyspozycji trzy opcje. Po pierwsze jest to medyczny transport powrotny chorego, jeśli potrzebny jest Państwu lot medyczny z Litwa do kraju ojczystego. Po drugie,  będzie to transfer powrotny z zagranicy do Litwa: w takim przypadku przewieziemy Państwa w każdej chwili na pokładzie samolotu ratunkowego lub helikoptera, niezależnie od tego, gdzie Państwo aktualnie na świecie przebywają i pod opieką medyczną przetransportujemy Państwa z powrotem do Litwa. I oczywiście, przewozimy pacjentów również w ramach krajowych transferów lotniczych na obszarze Litwa. Miejsce, z którego będziemy Państwa transportować nie odgrywa większej roli, gdyż przy każdym transporcie powrotnym pod opieką naszej centrali lotów medycznych, mogą Państwo być pewni najwyższej jakości usług medycznych oraz usług lotniczych. Nasze oddziały międzynarodowe są w stałej gotowości, aby Państwa wesprzeć w organizacji transportu powrotnego z lub do Litwa. Ponadto zajmiemy się w Państwa imieniu całym procesem komunikacji ze szpitalami, urzędami czy lotniskiem w języku docelowym w konkretnym kraju.

Transport chorego z Litwa

Przyczyny transferu powrotnego pacjenta podczas pobytu zagranicznego w Litwa są bardzo różne. Może to być niespodziewane zachorowanie, uraz podczas wypadku lub nawrót przewlekłej choroby, na którą cierpi dany pacjent. W każdej sytuacji, gdy konieczny będzie transport powrotny pacjenta z Litwa – centrala lotów medycznych zadba w Państwa imieniu o cały proces transferu powrotnego chorego na pokładzie samolotu do kraju ojczystego, jak również przygotuje wszystkie konieczne formalności związane z transportowaniem chorego w karetce pogotowia, aby zapewnić każdemu pacjentowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Państwo nie musicie już niczym się martwić: nasi eksperci przejmą wszystkie obowiązki, aby maksymalnie odciążyć naszych klientów podczas przygotowań transferu powrotnego z Litwa, począwszy od rozmów telefonicznych z lokalnymi lekarzami i obsługą medyczną, poprzez wybór lekarza towarzyszącego na pokładzie samolotu podczas lotu, a skończywszy na skompletowaniu wszystkich wymaganych pozwoleń, aby lot medyczny mógł się odbyć.  Służymy Państwu niezależnymi i niezobowiązującymi konsultacjami w sprawie dopytania o wszystkie kwestie związane z transportem chorego z Litwa – zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nami przez 24 godziny na dobę lub do wypełnienia naszego formularza kontaktowego.

Transfer z zagranicy do Litwa

Czy przydarzyła się Państwu zagranicą niespodziewana choroba lub uraz spowodowany wypadkiem i konieczny jest szybki transfer powrotny do Litwa, aby otrzymać pomoc medyczną w kraju ojczystym? Odział specjalizujący się w medycznych transferach powrotnych naszej centrali lotów medycznych zajmie się Państwa transportem powrotnym do  Litwa, niezależnie od tego, z jakiego regionu świata taki transfer będzie konieczny. O Państwa dobre samopoczucie podczas transportu powrotnego do Litwa będzie oczywiście dbał wyspecjalizowany zespół personelu medycznego.  Nasza centrala jest do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w każdej chwili. Tutaj znajdują się nasze dane kontaktowe.

Loty medyczne w Litwa

Krajowe loty medyczne oraz transporty chorych na pokładzie samolotu w Litwa odbywają się w nowoczesnych lotniczych karetkach pogotowia i helikopterach, które są wyposażone w sprzęt medyczny najwyższej jakości. Zależnie od aktualnego stanu zdrowia pacjenta zapewniamy transport na pokładzie odpowiedniego odrzutowca medycznego lub transport medyczny na pokładzie helikoptera. Ponadto zajmujemy się również naziemnym transportem chorego w kartce pogotowia na najbliżej położone lotnisko lub z lotniska w Litwa, aby skrócić najbardziej jak tylko możliwe odcinek transportu pacjenta. Opieka medyczna na najwyższym poziomie zapewniania jest przed naszego doświadczonego lekarza specjalistę oczywiście również podczas naziemnego transportu chorego w Litwa. Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub życzą sobie otrzymać niewiążącą ofertę dot. transportu lotniczego w Litwa, wówczas zapraszamy do kontaktu telefonicznego przez 24 godziny na dobę lub do kontaktu z nami przez ten link.

Powrót