Karetka pogotowia do samolotu

Pogotowie / karetka pogotowia

W ramach lotniczego transportu sanitarnego organizujemy również transport naziemny karetką pogotowia. Gdy organizujemy powrót chorego z zagranicy, pacjenci przewożeni są pod nadzorem lekarskim w wyposażonej w nowoczesny sprzęt medyczny karetce. W takich przypadkach zawsze dobieramy odpowiedni pojazd do indywidualnych wymagań pacjenta, zapewniając tym samym specjalistyczną opiekę medyczną na każdym etapie prywatnego transportu pacjenta.

W ramach usługi “z łóżka do łóżka” chorzy są objęci specjalistyczną, prywatną opieką medyczną od samego początku do końca podróży. Możemy zorganizować transport pacjenta z łóżka szpitalnego za granicą i przywieźć go, aż do jego łóżka w domu. Transfery pacjentów na lotnisko oraz odbiór z lotniska są zawsze realizowane przez naszych sprawdzonych partnerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w transporcie medycznym

Korzyści z organizowanych przez nas transportów karetkami pogotowia są różnorodne, a my dbamy o to, aby były one najwyższej jakości na wszystkich etapach podróży medycznej.

Korzyści płynące z naszych usług:

  • Organizujemy transport naziemny na lotnisko wylotu oraz transport z docelowego lotniska przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości podróży;
  • Zapewniamy pacjentowi kompleksową opiekę medyczną;
  • Umożliwiamy sprawny transport pacjentów, bez opóźnień i bez zbędnego czasu oczekiwania;
  • Osoby podróżujące z pacjentem mogą mu towarzyszyć podczas transportu naziemnego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: