Pogotowie/karetka pogotowia

Pogotowie/karetka pogotowia

Wszystkie konieczne przewozy naziemne są przeprowadzane pod nadzorem lekarza w odpowiednio wyposażonych karetkach pogotowia. W tej sytuacji zawsze wybieramy pojazd dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając w ten sposób możliwie najlepszą pełną opiekę nad pacjentem podczas jego całego transportu.

Transport pacjentów przy zachowaniu najwyższych standardów na lotnisko lub z lotniska, jest zwykle realizowany przez sprawdzonych partnerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dowożeniu pacjentów do odbycia lotu medycznego. Korzyści z organizowanych przez nas transportów naziemnych są różnorodne, a my dbamy o to, aby były one najwyższej jakości na wszystkich odcinkach transferowych.

Nasze usługi:

  • Organizujemy transport naziemny na docelowe lotniska/ z docelowych lotnisk przy zachowaniu najwyższych standardów
  • Zapewniamy pacjentowi kompleksową opiekę medyczną
  • Umożliwiamy sprawny transport pacjentów, bez opóźnień i bez czasu oczekiwania
  • Osoby podróżujące z pacjentem mogą mu towarzyszyć podczas transportu naziemnego

Więcej szczegółowych informacji na temat zlecania transportu naziemnego przy pomocy karetki pogotowia znajdą Państwo w naszej zakładce FAQ. Jeśli potrzebują Państwo konsultacji lub chcą nam wysłać zapytanie, jesteśmy dostępni telefonicznie przez 24 godziny na dobę. Oczywiście istnieje możliwość przesłania nam wiadomości za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego – wówczas oddzwonimy za darmo i niezobowiązująco.