Usługa „z łóżka do łóżka”

W ramach usługi z “łóżka do łóżka” chorzy są objęci specjalistyczną, prywatną opieką medyczną od samego początku do końca podróży. Możemy zorganizować transport pacjenta z łóżka szpitalnego za granicą i przywieźć go, aż do jego łóżka w domu.

Usługa „z łóżka do łóżka” obejmuje nie tylko lot odrzutowcem medycznym czy helikopterem medycznym, ale również  pełną obsługę naziemną, taką jak koordynacja wszystkich przejazdów karetką, które przywożą pacjenta ze szpitala na lotnisko, a po wylądowaniu samolotu już czekają na chorego, aby przewieźć go do miejsca docelowego.

Usługa ta dla wielu pacjentów jest najprzyjemniejszą i najwygodniejszą opcją transportu medycznego. Na Twoje życzenie przejmujemy również całość korespondencji z zagranicznymi oraz polskimi szpitalami, klinikami oraz instytucjami - dzięki temu możesz w spokoju zadbać o swoje zdrowie. 

Ta usługa zapewnia spokój pacjentom i ich rodzinom oraz niczym niezakłócony, bezpieczny transport medyczny. Jeśli podczas lotu sanitarnego, stan zdrowia pacjenta nagle się pogorszy, jesteśmy w stanie szybko zareagować. Zarówno na pokładzie naszych samolotów medycznych, jak również w karetkach pogotowia znajduje się nowoczesny sprzęt medyczny, obsługiwany przez doświadczony personel sanitarny.

Transport karetką pogotowia do samolotu

Jeśli podczas transportu medycznego, wystąpią problemy, takie jak zła pogoda, w porozumieniu z naszymi przewoźnikami, podejmiemy niezbędne krok np. zmiana trasy, aby pacjent dotarł do domu tak szybko i bezpiecznie, jak to tylko możliwe. Pacjenci korzystają z naszego wieloletniego doświadczenia w organizowaniu międzynarodowego transportu medycznego i widzą naszą gotowość do zapewnienia lotniczego transportu medycznego dla pacjenta w dowolnym momencie i z krótkim czasem realizacji. 

Korzyści dla pacjentów:

  • Maksymalny komfort dla pacjenta
  • Szybka pomoc, bez zbędnej biurokracji
  • Doświadczony personel medyczny 
  • Nowoczesny sprzęt medyczny
  • Wszystkie formalności po naszej stronie
  • Kompleksowy medyczny transport, który oszczędza czas, minimalizuje koszty i jest najwygodniejszą opcją dla pacjentów
  • Przejrzysta polityka cenowa - nie ma żadnych ukrytych kosztów
  • Wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym lotniczym transporcie pacjentów
  • Możliwy transport do klinik, szpitali lub pod prywatny adres w wybranym przez Ciebie miejscu na całym świecie

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami