Opieka „z łóżka do łóżka”

Aby zapewnić pacjentom maksymalną ochronę i komfort podczas transportu, chętnie zatroszczymy się o kompleksowy transfer pacjenta w Państwa imieniu.  

Oprócz podstawienia samolotu medycznego zapewniamy również kompleksową opiekę naziemną w ramach usługi „z łóżka do łóżka” oraz koordynujemy wszystkie konieczne przejazdy w odpowiednim pojeździe karetki pogotowia. W ten sposób zapewniamy sprawny przebieg całego procesu oraz najwyższą jakość podczas przewozu pacjenta. Jeżeli z powodu warunków pogodowych lub innych czynników zewnętrznych miałoby dojść do zmian w przebiegu lotu, możemy szybko zareagować i w bezpośrednim porozumieniu z obsługą naziemną podjąć wszelkie niezbędne kroki, w celu zminimalizowania męczącego czasu oczekiwania i przetransportowania pacjenta w przyjaznych dla niego warunkach.  

Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie międzynarodowych lotów medycznych. Dzięki temu możemy świadczyć usługi przewozowe dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, dostępne w każdej chwili.

Korzyści:

  • Usługi przyjazne dla pacjenta
  • Oferujemy szybką pomoc, bez zbędnej biurokracji
  • Kompleksowo przygotowujemy proces transportu – dzięki temu oszczędzamy nakład pracy, zapewniamy najwyższą jakość i minimalizujemy koszty
  • Przejrzyste ustalanie cen, brak ukrytych kosztów
  • Wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie pacjentów
  • W razie potrzeby zapewniamy transfer w miejscu docelowym i dowozimy do kliniki, sanatorium lub do miejsca prywatnego zamieszkania.

W przypadku pytań organizacyjnych dot. transportu pacjenta w warunkach zapewniających jego maksymalną ochronę i komfort, zgodnie z zasadą „z łózka do łóżka”, dalsze obszerne informacje znajdują się w zakładce FAQ. Ponadto chętnie służymy poradą i wsparciem przez 24 godziny na dobę: telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.