Usługi międzynarodowe i serwis VIP

Czas czytania: 1 minuta

W celu zapewnienia naszym pacjentom komfortu oraz najwyższej jakości usług, oferujemy różnorodne usługi międzynarodowe. Niektórzy pacjenci wolą udać się na leczenie za granicę, na przykład do USA lub innych krajów europejskich co może powodować napotykanie wielu barier językowych i administracyjnych. Oferujemy kompleksowe wsparcie naszym międzynarodowym pacjentom i zdejmujemy z ich barków zbędny ciężar.

Tłumacz

W razie potrzeby możemy zorganizować tłumacza, który będzie Ci towarzyszył na wszystkich spotkaniach z lekarzami i pomoże w kontaktach z personelem Twojego szpitala lub przychodni. Możemy, również zorganizować tłumaczy do dokumentów medycznych i nie tylko.

Pomoc w wyborze kliniki oraz indywidualne konsultacje z lekarzem

Oprócz organizacji transportu samolotem karetką na życzenie możemy, również zorganizować pobyt w szpitalu i doradzić dobór odpowiedniej placówki do podjęcia leczenia. Na życzenie możemy wysłać personel medyczny na spotkanie z pacjentem przed jego podróżą, aby uzyskać aktualne informacje o jego stanie zdrowia.

Międzynarodowy transport medyczny

Opieka dla osób towarzyszących i prywatne loty VIP

Dobre samopoczucie pacjenta jest dla nas priorytetem podczas wszystkich lotniczych transportów medycznych, ale spełniamy również potrzeby każdego, kto towarzyszy pacjentowi. Dlatego świadczymy usługi szoferskie dla osób towarzyszących oraz możemy zorganizować transport bagażu dla pacjenta i jego bliskich.

Zapewniamy usługi premium jak transport do lub z hotelu w pobliżu pacjenta, czy usługę cateringową podczas lotu. Nasze latające karetki mogą zapewnić miejsce dla maksymalnie 40 osób, jednak w przypadku katastrof naturalnych organizujemy również medyczne loty humanitarne dla większej liczby pasażerów.

Ułatwiona komunikacja i komfort podczas lotu

Ułatwiamy komunikację między wszystkimi zaangażowanymi stronami, korzystając z usług międzynarodowych i wielojęzycznych zespołów medycznych. Stawiamy na lekarzy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie lotów sanitarnych.

Wsparcie 24/7 przez osobistego doradcę klienta

Pomagamy naszym pacjentom uzyskać najlepszą możliwą opiekę medyczną, w światowej sławy klinikach specjalistycznych. Coraz więcej naszych międzynarodowych klientów polega na naszej profesjonalnej obsłudze pacjentów, w ramach której mogą korzystać z indywidualnego, osobistego wsparcia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Transport medyczny samolotem - usługi VIP

Pomoc wizowa przy wjeździe do Unii Europejskiej

Pacjenci spoza Europy, którzy zdecydują się na leczenie w Unii Europejskiej, będą potrzebować wizy. Jeśli nasz pacjent lub towarzyszący mu członek rodziny nie posiada odpowiedniej wizy, możemy zorganizować specjalne zezwolenie na wjazd. Pomożemy załatwić wizę tranzytową, która umożliwia wjazd do Europy w sytuacjach pilnych lub nagłych.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami