Obsługa pacjentów VIP

Lot medyczny dla pacjentów VIPJako usługodawca oferujący pełną gamę usług, realizujemy loty sanitarne i transporty medyczne również dla najbardziej wymagających klientów.
W związku z tym, że kliniki w Niemczech i sąsiednich krajach europejskich oferują najwyższe standardy medyczne i mają doskonałą opinię na całym świecie, my zrealizujemy dla Państwa w każdej chwili indywidualny plan transportu pacjenta do tych instytucji.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie międzynarodowych transportów sanitarnych pozwala nam na zaplanowanie optymalnego transportu, uwzględniającego wszelkie potrzeby i życzenia naszych klientów. Poprzez indywidualne i kompleksowe rozwiązania  począwszy od badań profilaktycznych a skończywszy na transportach intensywnych z zagrożeniem życia, oferujemy cały wachlarz usług, który jest możliwy w zakresie transportów medycznych w kraju i za granicą.  Współpracujemy z licznymi międzynarodowymi zespołami lekarzy, jak również z wysokospecjalistycznymi klinikami, co gwarantuje Państwu optymalną realizację transportu pacjenta, począwszy od Państwa pierwszego kontaktu z nami, aż do końcowego przekazania pacjenta w specjalistycznej klinice.

Pomoc w uzyskaniu właściwych zezwoleń wjazdu i wyjazdu za granicę (VISA)

Dla pacjentów i ich rodzin spoza Europy, przed podróżą do krajów UE często pojawia się kwestia posiadania odpowiedniej wizy. Dlatego też organizujemy przyznanie specjalnej wizy, jeżeli pacjent lub osoba towarzysząca takiej nie posiadają.
Nawet w nagłych przypadkach, w których liczy się każda minuta, możemy zorganizować dla Państwa specjalną wizę, umożliwiając jak najszybszą podróż do danego kraju.

Pomoc w wyborze kliniki

Oprócz zapewnienia adekwatnego VIP-owskiego transportu pacjenta, na życzenie również zaaranżujemy cały pobyt w Niemczech, służąc pomocą w wyborze odpowiedniej kliniki kontynuującej leczenie pacjenta.

Międzynarodowe zespoły lekarzy

W celu zapewnienia optymalnej komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami lotu, dysponujemy międzynarodowymi,  wielojęzycznymi zespołami medycznymi, sięgając na przykład po świetnie wyszkolonych lekarzy ze znajomością języka rosyjskiego czy arabskiego, posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie lotów sanitarnych.

Pierwszorzędna opieka nad osobami towarzyszącymi

transport chorych samolotem - usługi VIPCelem nadrzędnym wszystkich lotów sanitarnych jest oczywiście zdrowie pacjenta. My zwracamy jednakże również ogromną uwagę na potrzeby i życzenia osób towarzyszących, umożliwiając im podróż na najwyższym poziomie w bezpośrednim sąsiedztwie pacjenta. Odpowiedni catering jest zamawiany zgodnie z życzeniami klientów i uwzględnia, na przykład również jedzenie halal.
Ponadto chętnie organizujemy odpowiednie usługi transportowe dla osób towarzyszących oraz dla ich bagażu, gwarantując tym samym najwyższy komfort podróży.
Nasze indywidualne rozwiązania transportowe pozwalają na lot z aż ośmioma osobami towarzyszącymi, a w wyjątkowych przypadkach ilość osób może zostać znacznie zwiększona.

Całodobowa opieka przez osobistegodoradcę

W celu zapewnienia sobie lub bliskim najlepszej opieki zdrowotnej w renomowanych klinkach specjalistycznych, nasi międzynarodowi klienci korzystają coraz częściej z naszych VIP-owskich usług oraz całodobowej, indywidualnej i osobistej opieki przez koordynatora lotu, a nie z infolinii anonimowych central telefonicznych.

Delegowanielekarzy specjalistóworaz pielęgniarek

Na Państwa życzenie chętnie już przed transportem pacjenta wyślemy do niego świetnie wyszkolony personel medyczny, aby umożliwić niezbędne badania lekarskie na miejscu przed odlotem i być jeszcze lepiej przygotowanym na jego indywidualne potrzeby.
To samo odnosi się również do czasu po zakończeniu zabiegu w Niemczech lub w innych krajach europejskich, ponieważ po zakończeniu terapii na Państwa życzenie  przejmiemy dalszą opiekę nad pacjentem.