Opinie naszych klientów

W naszej pracy stawiamy na transparentne działania i na zaufanie. Z tego powodu publikujemy prawdziwe opinie naszych klientów, aby przekazać Państwu wiarygodne opinie dotyczące jakości naszych usług.

Oczywiście, wszelkie opinie są mile widziane - tylko w ten sposób możemy ulepszać nasze usługi. Bez względu na to, czy nasi klienci są zadowoleni ze wszystkiego, czy coś poszło inaczej niż było planowane: jesteśmy otwarci na wszystkie informacje zwrotne.  

Prosimy o zrozumienie, iż nie podajemy pełnych nazwisk w opiniach znajdujących się poniżej. Przestrzegamy restrykcyjnej polityki prywatności naszych klientów oraz ich rodzin.

Byliśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, wszyscy, którzy nam pomagali, działali jak w szwajcarskim zegarku. Bardzo dziękuję, i proszę przekazać tego maila swojemu szefowi, aby wiedział, jaką świetną robotę wykonują jego pracownicy.

Przeczytaj artykuł

Absolutnie profesjonalne podejście do wszystkich działań, dziękuję bardzo! Można zauważyć, że jakość usług oferowanych przez Państwa to właśnie ten najwyższy poziom ‘made in Germany’. Nawiasem mówiąc, dyskutowaliśmy również w naszym gronie, że u nas w kraju wszystko przebiegałoby inaczej – niestety w sensie negatywnym.

Przeczytaj artykuł

Dziękuję Państwu za doskonałą i szybką realizację całego procesu, a także za miłą komunikację. Moja szwagierka była operowana już następnego dnia, a teraz, dzięki szybko udzielonej pomocy, czuje się już znacznie lepiej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Przeczytaj artykuł

Moja rodzina i ja dziękujemy Centrali Lotów Sanitarnych za kompetentną pracę i pomoc. Mój siostrzeniec otrzymał dobrą opiekę medyczną i teraz ma jeszcze długą drogę przed sobą do pełni zdrowia. Osobiście dziękuję również panu M., który sprawił, że od samego początku czułam, że trafiliśmy pod właściwy adres i otrzymamy u Państwa profesjonalne ...

Przeczytaj artykuł

Nawet, jeśli powód do współpracy z Państwem nie był przyjemny, chciałbym jednak podziękować za rzetelną i profesjonalną usługę. Wczoraj wszystko odbyło się zgodnie z planem. Nasza matka wczoraj wieczorem, około godz. 22, została bezpiecznie przewieziona do szpitala w Kiel. Teraz mamy nadzieję, że godnie będzie mogła spędzić ostatnie ...

Przeczytaj artykuł

Chcielibyśmy bardzo podziękować za doskonałe przygotowanie i realizację transportu naszej córki z Bazylei do Drezna. Wszystko odbywało się płynnie i sprawnie, a personel był bardzo miły, pomocny i kompetentny. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli ponownie korzystać z Państwa usług, ale chętnie skontaktujemy się z centralą lotów medycznych ...

Przeczytaj artykuł