Opinie naszych klientów

W naszej pracy stawiamy na uczciwość i transparentność, dlatego na stronie Centrali Lotów Sanitarnych umieszczamy autentyczne opinie naszych klientów, aby pokazać wiarygodne źródło wiedzy na temat jakości naszych usług.

Każda opinia jest mile widziana, ponieważ jest to najlepszy sposób na ulepszenie naszej pracy. Bez względu na to czy lot medyczny odbył się zgodnie z planem, czy coś poszło nie po myśli naszych klientów: zawsze jesteśmy otwarci na każdą informację zwrotną.

Nie ujawniamy nazwisk naszych klientów, ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Dlatego prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii. 

 

Byliśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług, wszyscy, którzy nam pomagali, działali jak w szwajcarskim zegarku. Bardzo dziękuję, i proszę przekazać tego maila swojemu szefowi, aby wiedział, jaką świetną robotę wykonują jego pracownicy.

Czytam artykuł

Absolutnie profesjonalne podejście do wszystkich działań, dziękuję bardzo! Można zauważyć, że jakość usług oferowanych przez Państwa to właśnie ten najwyższy poziom ‘made in Germany’. Nawiasem mówiąc, dyskutowaliśmy również w naszym gronie, że u nas w kraju wszystko przebiegałoby inaczej – niestety w sensie negatywnym.

Czytam artykuł

Dziękuję Państwu za doskonałą i szybką realizację całego procesu, a także za miłą komunikację. Moja szwagierka była operowana już następnego dnia, a teraz, dzięki szybko udzielonej pomocy, czuje się już znacznie lepiej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Czytam artykuł

Moja rodzina i ja dziękujemy Centrali Lotów Sanitarnych za kompetentną pracę i pomoc. Mój siostrzeniec otrzymał dobrą opiekę medyczną i teraz ma jeszcze długą drogę przed sobą do pełni zdrowia. Osobiście dziękuję również panu M., który sprawił, że od samego początku czułam, że trafiliśmy pod właściwy adres i otrzymamy u Państwa profesjonalne ...

Czytam artykuł

Nawet, jeśli powód do współpracy z Państwem nie był przyjemny, chciałbym jednak podziękować za rzetelną i profesjonalną usługę. Wczoraj wszystko odbyło się zgodnie z planem. Nasza matka wczoraj wieczorem, około godz. 22, została bezpiecznie przewieziona do szpitala w Kiel. Teraz mamy nadzieję, że godnie będzie mogła spędzić ostatnie ...

Czytam artykuł

Chcielibyśmy bardzo podziękować za doskonałe przygotowanie i realizację transportu naszej córki z Bazylei do Drezna. Wszystko odbywało się płynnie i sprawnie, a personel był bardzo miły, pomocny i kompetentny. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli ponownie korzystać z Państwa usług, ale chętnie skontaktujemy się z centralą lotów medycznych ...

Czytam artykuł