Wyznawane wartości

Odpowiedzialność i niezawodność

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdego przewożonego przez nas pacjenta i za każdy wysłany przez nas samolot medyczny: jest to bowiem odpowiedzialność za powierzone nam życie. Równie ważne jest dla nas zaufanie naszych pacjentów oraz ich rodzin - chcemy, żeby czuli, że mają u boku partnera na którego mogą liczyć i który odciąży ich w trudnej sytuacji z jaką przyszło im się mierzyć. Centrala Lotów Sanitarnych bierze odpowiedzialność zarówno za swoich pracowników i ich rodziny, jak również za swoich partnerów biznesowych oraz za środowisko.

W naszym zawodzie liczy się rzetelność i umiejętność jasnego myślenia w sytuacjach awaryjnych. Przestrzegamy norm ISO 9001.

Uczciwość i spójność

Naprawdę wierzymy, że „uczciwość popłaca”. Wiemy, że wielu naszych klientów stoi w obliczu trudnych emocjonalnie sytuacji. Dlatego wspieramy ich oferując transparentną komunikację, bez wybielania i składania obietnic, których nie możemy dotrzymać. Umiejętność powiedzenia "nie” i odrzucenie zlecenia, w sytuacji kiedy pacjent lub jego rodzina nie widzą zagrożenia, postrzegamy jako naszą mocną stronę a nie jako słabość, gdyż najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta. 

Stosujemy w naszej pracy następujące zasady komunikacji:

  • Dotrzymujemy słowa;
  • Dbamy o otwartą i szczerą komunikację;
  • Mamy przejrzystą politykę cenową - bez drobnego druku i ukrytych kosztów;
  • Oferujemy wyłącznie takie usługi, które poleciliśmy również naszym najbliższym. 

Równouprawnienie i różnorodność

Wierzymy, że każdy nasz pacjent zasługuje na najlepsze warunki leczenia. Ciężko pracujemy, aby było to dostępne dla wszystkich, niezależnie od pochodzenia etnicznego, religii, przekonań politycznych czy płci.

W ten sam sposób traktujemy naszych pracowników i aktywnie wspieramy różnorodność w naszej firmie. Wierzymy, że każdy członek naszego międzynarodowego zespołu może nauczyć się czegoś od swoich kolegów pochodzących z innych środowisk. Szerokie doświadczenie i wielokulturowość naszych pracowników przekłada się na jakość i profesjonalizm w realizowanych lotach medycznych. Potrafimy rozpoznać potrzeby naszych pacjentów mając na uwadze ich dobro, niezależnie od kraju lub kontynentu z którego pochodzą i gdzie się aktualnie znajdują. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: