Nasza firma

Czas czytania: 2 minut

Centrala Lotów Sanitarnych: Poznaj zalety korzystania z naszych usług!

 • Jesteśmy globalną firmą oferującą bezpieczny i szybki lotniczy transport medyczny
 • Działamy zgodnie z normami ISO 9001 
 • Posiadamy status przewoźnika umownego - nie korzystamy z pośredników
 • W naszej firmie łączymy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotnictwa medycznego
 • Zawsze służymy niezobowiązującą poradą, a naszym priorytetem jest zapewnienie naszym pacjentom najlepszej opieki 
 • Należymy do grupy Vendana GmbH
 • Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
 • Kontaktujesz się bezpośrednio z naszymi konsultantami, nie prowadzimy anonimowego call center

Nasz zespół

Wieloletnie doświadczenie w lotnictwie łączy nasz międzynarodowy Team. W Centrali Lotów Sanitarnych koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby zapewnić każdemu pacjentowi bezpieczny i komfortowy transport oraz odciążyć jego bliskich w jak największym stopniu. 

Nasz zespół tworzą członkowie dziewięciu narodowości, dzięki czemu biegle posługujemy się niemieckim, angielskim, rosyjskim i francuskim oraz hiszpańskim, włoskim, polskim i czterema arabskimi dialektami, co pozwala nam bezpośrednio komunikować się z naszymi pacjentami na całym świecie.

Naszym najcenniejszym kapitałem i naszym największym atutem są pracownicy. Szczycimy się przyjazną i rodzinną atmosferą w biurze, zachowujemy balans między pracą a życiem rodzinnym oraz regularnie oferujemy pracownikom możliwość szkoleń i dalszej edukacji.

Jesteśmy certyfikowani przez TÜV-Süd i działamy zgodnie z normą ISO 9001, która stanowi podstawę naszych działań.

Udzielamy szybkiej pomocy w sytuacjach awaryjnych! To podstawa naszego działania

Nasze biura są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy pełnią dyżury na całym świecie, aby w krótkim czasie zorganizować dla Ciebie krajowe i międzynarodowe loty medyczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportu medycznego samolotem i helikopterem, umożliwia nam udzielenie szybkiej pomocy w bezpiecznym powrocie domu (nawet pacjentom w ciężkim stanie) bez zbędnej biurokracji.

Sprawnie przygotowujemy plan transportu na lot medyczny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Cały proces jest opracowywany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować lot repatriacyjny, który przebiega bez zakłóceń i jest dla chorego komfortowy.  

W ramach lotniczego transportu medycznego, oferujemy również takie usługi jak m.in.:

 • Karetka pogotowia dla transportu naziemnego - transport chorego na lotnisko i z lotniska (w ramach usługi "Z łóżka do łóżka")
 • Tłumacze ustni ułatwiający komunikację za granicą
 • Wsparcie w zakresie wiz i przepisów wjazdowych
 • Osobista opieka dla członków rodziny
 • Usługi kurierskie dla zwierząt domowych

Nasze Wartości

Centrala Lotów Sanitarnych - loty medyczne

Odpowiedzialność i niezawodność

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za każdego przewożonego przez nas pacjenta i za każdy wysłany przez nas samolot medyczny: jest to bowiem odpowiedzialność za powierzone nam życie. Równie ważne jest dla nas zaufanie naszych pacjentów oraz ich rodzin - chcemy, żeby czuli, że mają u boku partnera na którego mogą liczyć i który odciąży ich w trudnej sytuacji z jaką przyszło im się mierzyć. Centrala Lotów Sanitarnych bierze odpowiedzialność zarówno za swoich pracowników i ich rodziny, jak również za swoich partnerów biznesowych oraz za środowisko.

W naszym zawodzie liczy się rzetelność i umiejętność jasnego myślenia w sytuacjach awaryjnych. Przestrzegamy norm ISO 9001.

Uczciwość i spójność

Naprawdę wierzymy, że „uczciwość popłaca”. Wiemy, że wielu naszych klientów stoi w obliczu trudnych emocjonalnie sytuacji. Dlatego wspieramy ich oferując transparentną komunikację, bez wybielania i składania obietnic, których nie możemy dotrzymać. Umiejętność powiedzenia "nie” i odrzucenie zlecenia, w sytuacji kiedy pacjent lub jego rodzina nie widzą zagrożenia, postrzegamy jako naszą mocną stronę a nie jako słabość, gdyż najważniejsze jest dla nas dobro pacjenta. 

Stosujemy w naszej pracy następujące zasady komunikacji:

 • Dotrzymujemy słowa;
 • Dbamy o otwartą i szczerą komunikację;
 • Mamy przejrzystą politykę cenową - bez drobnego druku i ukrytych kosztów;
 • Oferujemy wyłącznie takie usługi, które poleciliśmy również naszym najbliższym. 

Równouprawnienie i różnorodność

Wierzymy, że każdy nasz pacjent zasługuje na najlepsze warunki leczenia. Ciężko pracujemy, aby było to dostępne dla wszystkich, niezależnie od pochodzenia etnicznego, religii, przekonań politycznych czy płci.

W ten sam sposób traktujemy naszych pracowników i aktywnie wspieramy różnorodność w naszej firmie. Wierzymy, że każdy członek naszego międzynarodowego zespołu może nauczyć się czegoś od swoich kolegów pochodzących z innych środowisk. Szerokie doświadczenie i wielokulturowość naszych pracowników przekłada się na jakość i profesjonalizm w realizowanych lotach medycznych. Potrafimy rozpoznać potrzeby naszych pacjentów mając na uwadze ich dobro, niezależnie od kraju lub kontynentu z którego pochodzą i gdzie się aktualnie znajdują. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami