Nasza firma

Centrala Lotów Sanitarnych: Poznaj zalety korzystania z naszych usług!

 • Jesteśmy globalną firmą oferującą bezpieczny i szybki lotniczy transport medyczny
 • Działamy zgodnie z normami ISO 9001 
 • Posiadamy status przewoźnika umownego - nie korzystamy z pośredników
 • W naszej firmie łączymy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie lotnictwa medycznego
 • Zawsze służymy niezobowiązującą poradą, a naszym priorytetem jest zapewnienie naszym pacjentom najlepszej opieki 
 • Należymy do grupy Vendana GmbH
 • Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
 • Kontaktujesz się bezpośrednio z naszymi konsultantami, nie prowadzimy anonimowego call center

Nasz zespół

Wieloletnie doświadczenie w lotnictwie łączy nasz międzynarodowy Team. W Centrali Lotów Sanitarnych koncentrujemy się przede wszystkim na tym, aby zapewnić każdemu pacjentowi bezpieczny i komfortowy transport oraz odciążyć jego bliskich w jak największym stopniu. 

Nasz zespół tworzą członkowie dziewięciu narodowości, dzięki czemu biegle posługujemy się niemieckim, angielskim, rosyjskim i francuskim oraz hiszpańskim, włoskim, polskim i czterema arabskimi dialektami, co pozwala nam bezpośrednio komunikować się z naszymi pacjentami na całym świecie.

Naszym najcenniejszym kapitałem i naszym największym atutem są pracownicy. Szczycimy się przyjazną i rodzinną atmosferą w biurze, zachowujemy balans między pracą a życiem rodzinnym oraz regularnie oferujemy pracownikom możliwość szkoleń i dalszej edukacji.

Jesteśmy certyfikowani przez TÜV-Süd i działamy zgodnie z normą ISO 9001, która stanowi podstawę naszych działań.

Udzielamy szybkiej pomocy w sytuacjach awaryjnych! To podstawa naszego działania

Nasze biura są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a nasi pracownicy pełnią dyżury na całym świecie, aby w krótkim czasie zorganizować dla Ciebie krajowe i międzynarodowe loty medyczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportu medycznego samolotem i helikopterem, umożliwia nam udzielenie szybkiej pomocy w bezpiecznym powrocie domu (nawet pacjentom w ciężkim stanie) bez zbędnej biurokracji.

Sprawnie przygotowujemy plan transportu na lot medyczny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Cały proces jest opracowywany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować lot repatriacyjny, który przebiega bez zakłóceń i jest dla chorego komfortowy.  

W ramach lotniczego transportu medycznego, oferujemy również takie usługi jak m.in.:

 • Karetka pogotowia dla transportu naziemnego - transport chorego na lotnisko i z lotniska (w ramach usługi "Z łóżka do łóżka")
 • Tłumacze ustni ułatwiający komunikację za granicą
 • Wsparcie w zakresie wiz i przepisów wjazdowych
 • Osobista opieka dla członków rodziny
 • Usługi kurierskie dla zwierząt domowych

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: