Nasza firma

Centrala Lotów Sanitarnych: z tego jesteśmy dumni!

 • Jesteśmy globalną firmą medycznego transportu lotniczego
 • Przywiązujemy dużą wagę do optymalnego zarządzania jakością i jesteśmy certyfikowani zgodnie z normą ISO 9001 przez TÜV-Süd
 • Jesteśmy przewoźnikiem lotniczym związanym umową, a nie pośrednikiem
 • W naszej firmie łączymy ponad 40 lat doświadczenia w lotnictwie medycznym
 • Zawsze doradzamy Państwu niezależnie, a naszym priorytetem jest zapewnienie najlepszej opieki pacjentowi
 • Należymy do grupy Vendana GmbH
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę
 • Pomagamy Państwu osobiście, nie prowadzimy anonimowego call center.

Nasz zespół

Nasz międzynarodowy zespół doświadczonych specjalistów od transferów powrotnych łączy ponad 40 lat doświadczenia w lotnictwie i składa się z dziewięciu narodowości, dzięki czemu posiadamy konkretne umiejętności językowe. Oprócz języka niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego i francuskiego posługujemy się również hiszpańskim, włoskim, polskim i czterema arabskimi dialektami, co pozwala nam zapewniać bezpośrednią pomoc na całym świecie.

Celem każdego z naszych pracowników jest zapewnienie pacjentowi bezpiecznego i komfortowego transportu oraz odciążenie bliskich pacjenta w jak największym stopniu. Norma ISO 9001, zgodnie z którą jesteśmy certyfikowani przez TÜV-Süd, stanowi cenne wskazówki dla naszych działań.

Zależy nam na utrzymaniu naszych wysokich standardów jakości oraz na sprostaniu wymaganiom naszej pracy, dlatego wspieramy nasz najcenniejszy kapitał, jednocześnie stawiając mu odpowiednio wysoko poprzeczkę: a są nim nasi pracownicy. Przyjazna współpraca na wszystkich poziomach hierarchii, ustalanie godzin pracy z uwzględnieniem sytuacji rodzinnej oraz możliwości rozwoju osobistego są dla nas oczywistym elementem kształtowania środowiska pracy.

Szybka pomoc w sytuacjach awaryjnych jest dla nas oczywistością

Pracownicy naszego biura są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, na całym świecie, i nawet z krótkim wyprzedzeniem czasowym są w stanie zorganizować krajowe oraz międzynarodowe loty medyczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu transportów chorych na pokładzie samolotów i helikopterów, pozwala nam zaoferować Państwu potrzebną pomoc, i to bez zbędnej biurokracji. Sprawnie przygotowujemy plan transportu na lot medyczny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta. Cały proces jest opracowywany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników, dzięki czemu możemy zagwarantować transport pacjenta, który przebiega bez zakłóceń i komfortowo.  

Oczywiście oferujemy również kompleksową obsługę lotu, aby dzielić Państwu jak najlepszego wsparcia i zadbać o Państwa komfort. Nasza oferta:

 • Karetka pogotowia dla transportu naziemnego każdego rodzaju (usługa "z łóżko do łóżka")
 • Tłumaczenie ustne w celu ułatwienia komunikacji za granicą
 • Wsparcie dot. pytań związanych z wizami i wymogami wjazdowymi do danego kraju
 • Osobista opieka dla członków rodziny
 • Usługi kurierskie dla zwierząt domowych

W naszej firmie mogą Państwo porozmawiać zawsze z doświadczonym profesjonalistą, a nie z anonimowym pracownikiem call center – osobista opieka nad Państwem oraz przejrzyste ceny usług są dla nas bardzo ważne.  

Ponadto: w zakładce FAQ można znaleźć wiele szczegółowych informacji o naszych usługach i procedurach, zebraliśmy tam pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.