Nasze usługi

Usługa „z łóżka do łóżka“

W celu zapewnienia pacjentom jak najmniej uciążliwego transportu, chętnie przejmiemy dla Państwa realizację całego przedsięwzięcia. Oprócz zadysponowania lotu sanitarnego korzystając z naszej usługi „z łóżka do łóżka" zadbamy również o pełną koordynację niezbędnych przewozów sanitarkami lub karetkami pogotowia ratunkowego na ziemi. Przez to zapewniamy niezakłócony przebieg transportów medycznych zachowując najwyższą jakość naszych usług. Jeśli z powodu złych warunków pogodowych lub innych zewnętrznych czynników nastąpiły by zmiany w czasie odlotu, możemy szybko zareagować i w ścisłej współpracy z naszą obsługą naziemną podjąć wszelkie niezbędne kroki, aby wykluczyć męczący czas oczekiwania i zrealizować dla pacjenta najmniej uciążliwy  transport. Zachęcamy również Państwa do skorzystania z naszego wieloletniego  doświadczenia w zakresie międzynarodowych lotów sanitarnych, które pozwala nam w każdej chwili na udostępnienie transportu, optymalnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zalety:

 • Najmniej uciążliwy transport
 • Udzielenie szybkiej pomocy, bez zbędnej biurokracji
 • Kompleksowa organizacja transportu z jednego źródła – bez straty czasu, z doskonałą jakością usług i po najmniejszych  kosztach
 • Przejrzyste kalkulacje, bez żadnych ukrytych kosztów
 • Wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych transportach medycznych
 • Organizacja transportu naziemnego do klinik, sanatoriów lub kwater prywatnych w miejscu przeznaczenia

Loty sanitarne

Jeśli znajdą się Państwo za granicą w trudnej sytuacji, to konieczna jest natychmiastowa pomoc i to bez zbędnej biurokracji. Ze względu na nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie lotów sanitarnych jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie, nawet w trudno dostępnych regionach, zadysponować dla Państwa odpowiedni lot sanitarny i tym samym zaoferować niezbędną dla Państwa pomoc.

Międzynarodowy personel, posiadający międzykulturowe kompetencje o szczególnych obyczajach danego kraju, udzieli Państwu kompleksowej pomocy na przykład w przypadku konieczności tłumaczeń.

Poprzez naszą osobistą i bezpośrednią opiekę nad całym transportem medycznym oraz współpracę z certyfikowanymi partnerami, zarówno w kraju jak i za granicą, możemy w każdej chwili zadysponować loty sanitarne, które odpowiadają najwyższym standardom jakości. Przejrzyste kalkulacje kosztów oraz ceny końcowe bez wtórnych obliczeń, są dla nas oczywiste.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą całodobowo obsadzoną centralą. Chętnie przedłożymy Państwu nieodpłatną i niewiążącą propozycje lotu sanitarnego.

W celu zapewnienia Państwu jak najlepszejpomocy, nasze usługi w zakresie transportów z zagranicy obejmują między innymi:

 • Konsultacje medyczne pomiędzy klinikami
 • Komunikację z urzędami oraz ambasadami
 • Organizację wszelkich transportów naziemnych
 • Pomoc w załatwianiu właściwych zezwoleń wjazdu i wyjazdu do danego kraju (VISA)
 • Obsługa bagażu i serwis dla zwierząt domowych

Sanitarki/karetki pogotowia ratunkowego

Wszystkie niezbędne transporty naziemne realizowane są pod nadzorem zespołów medycznych w odpowiednio wyposażonych sanitarkach lub karetkach pogotowia ratunkowego. Rodzaj pojazdu jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, co zapewnia optymalną opiekę nad pacjentem podczas całego transportu medycznego.
Transporty naziemne na lotniska i z lotnisk są zawsze realizowane przez certyfikowanych partnerów z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług transportowych dla lotów sanitarnych.
Zalety przez nas organizowanych transportów naziemnych są różnorodne, co gwarantuje najwyższy standard jakości transportu pacjentów na wszystkich jego etapach.

Nasze usługi:

 • Organizujemy certyfikowane transporty naziemne do i z portów lotniczych
 • Zapewniamy optymalną opiekę medyczną nad pacjentem
 • Realizujemy sprawny transport medyczny bez opóźnień i czasu oczekiwania
 • Możliwość uczestnictwa osób towarzyszących w transporcie naziemnym