Pomoc medyczna w samolocie

W celu zapewnienia pacjentom jak najlepszej opieki medycznej podczas transportu sanitarnego oferujemy usługę medycznej eskorty. Naszemu pacjentowi towarzyszy wyspecjalizowany lekarz lub ratownik medyczny, który przez cały czas pozostaje przy nim i czuwa nad jego stanem zdrowia. Prywatna opieka medyczna, umożliwia szybkie udzielenie pierwszej pomocy pacjentowi, z wykorzystaniem sprzętu ratunkowego dostępnego w naszych samolotach medycznych i karetkach pogotowia, w przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia. 

Wybierając nasz personel medyczny, bierzemy pod uwagę zarówno kwalifikacje i doświadczenie zawodowe lekarza, jak również dbamy o to, aby odpowiednio dobrać lekarza i pacjenta pod względem charakteru. Dobry stan psychiczny pacjenta jest dla nas istotną częścią skutecznego lotniczego transportu medycznego, co ma szczególne znaczenie w przypadku lotów długodystansowych.

Podczas lotu medycznego samolotami pasażerskimi, również zapewniamy prywatną pomoc lekarską na pokładzie samolotu. Transport chorego w samolocie zazwyczaj odbywa się w klasie biznes, ale może być również zrealizowany w klasie ekonomicznej. Lotniczy personel medyczny jest zalecany szczególnie dla chorych i osłabionych pacjentów, którzy są mobilni, a jednak w trakcie podróży nie mogą towarzyszyć im krewni lub inni opiekunowie.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: