Lot humanitarny

W przypadku katastrof naturalnych takich jak: trzęsienia ziemi, powodzie czy tornada, niezbędna jest szybka pomoc i zapewnienie lotu ewakuacyjnego. Zarówno nasza międzynarodowa centrala działająca 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, jak również nasza sprawdzona sieć partnerów umożliwiają nam udzielenie błyskawicznej pomocy transportu medycznego do Polski w przypadku masowej katastrofy, z każdego miejsca na świecie. 

Oprócz standardowego lotu humanitarnego dla Ciebie, członków Twojej rodziny, przyjaciół lub pracowników, możemy rownież ewakuować samolotami medycznymi, duże grupy ludzi z regionów dotkniętych kryzysem i przewieźć je do wybranego miejsca w celu podjęcia leczenia. Podczas wynajmu medycznego samolotu, pasażerom zawsze towarzyszy doświadczony personel medyczny.

Zawsze gdy konieczna jest organizacja bezpiecznego, szybkiego i cenowo przystępnego medycznego lotu humanitarnego - służymy pomocą. Zapewniamy również szybki transport medyczny samolotem do Polski z obszarów dotkniętych kryzysem, takich jak klęski żywiołowe i strefy wojenne, biorąc całą administrację i formalności na siebie - Ty nie musisz się o nic martwić. Wiele znanych linii lotniczych, touroperatorów i innych międzynarodowych firm korzysta już z kompleksowych usług lotów medycznych oferowanych przez Centralę Lotów Sanitarnych.

Do regionów o słabej infrastrukturze lub terenów niedostępnych drogą lądową możemy dotrzeć tzw. samolotem karetką. W tym celu korzystamy z mniejszych samolotów, które mogą startować i lądować na krótkich pasach startowych np. odrzutowce medyczne czy helikoptery sanitarne.

Transport medyczny samolotem z zagranicy

Prywatny samolot dla chorego na koronawirusa

W nagłych wypadkach organizujemy prywatny medyczny lot humanitarny dla pacjentów, którzy uzyskali pozytywny wynik testu na obecność COVID-19, a którzy znaleźli się za granicą i chcą bezpiecznie wrócić do Polski lub udać się na leczenie do innego kraju. Jeśli Ty lub bliska Ci osoba potrzebujecie samolotu medycznego wyposażonego w sprzęt sanitarny i wyspecjalizowany personel medyczny, zapewniamy pilny oraz bezpieczny prywatny lotniczy transport medyczny z każdego miejsca na świecie. 

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami