Loty ewakuacyjne

Transport z zagranicy w przypadkach katastrof

W przypadku katastrof technicznych, biologicznych lub medycznych konieczna jest szybka pomoc w celu zminimalizowania szkód dla ludności. Nasza międzynarodowa centrala, która działa przez 24 godziny oraz nasza sprawdzona sieć partnerów umożliwiają nam udzielenie błyskawicznej pomocy w przypadku masowej katastrofy.

Oprócz prewencyjnych lotów ewakuacyjnych dla Państwa członków rodziny, przyjaciół lub pracowników, w razie potrzeby możemy ewakuować z regionów kryzysowych także duże grupy ludzi zapewniając im opiekę medyczną, a ten krok umożliwi dalsze leczenie w wybranym miejscu.

Zawsze wtedy, gdy potrzebna jest ewakuacja bezpieczna, szybka i przystępna cenowo, jesteśmy kompetentnym partnerem. Realizujemy krótkoterminowo i bez zbędnej biurokracji zagraniczne loty powrotne oraz transport pacjentów z obszarów kryzysowych i wojennych. Z tego powodu, znane linie lotnicze, touroperatorzy i inne międzynarodowe firmy korzystają z naszych kompleksowych usług.

Nawet regiony lub obszary, które są słabo rozwinięte i do których nie można dotrzeć lądem, mogą być obsługiwane przy użyciu odpowiednich samolotów. W tym celu korzystamy z samolotów, które mogą startować i lądować na krótkich pasach startowych, np. z helikopterów.  

Prosimy nie zwlekać z kontaktem z nami, jeśli to konieczne. Służymy doradztwem nawet z dużym wyprzedzeniem czasowym, np., jeśli planują Państwo jakieś przedsięwzięcie w regionie kryzysowym. Ponadto możemy stwprzyć profilaktyczny plan ewakuacji, aby być przygotowanym na tę najgorszą ewentualność. Zebraliśmy dla Państwa wiele informacji dot. przygotowania i całego przebiegu transportu powrotnego w samolocie w naszej zakładce FAQ.