Międzynarodowy transport medyczny samolotem

Wielu polskich pacjentów, decyduje się na transport medyczny za granicę, aby poddać się tam skomplikowanej operacji czy specjalistycznemu leczeniu. Przeszczep wątroby za granicą jest oferowany przez wiele zachodnich klinik, które mogą skłonić pacjentów do podjęcia podróży medycznej poza Polskę. Inni pacjenci zamawiają transport medyczny do USA, bo właśnie tam mają dostęp do najlepszych specjalistów medycyny z całego świata. Ze względu na cel podróży i aktualny stan zdrowia pacjenta, bardzo ważny jest środek transportu medycznego jakim zostanie on przewieziony do miejsca leczenia za granicą.

Międzynarodowy transport medyczny

Zapewniamy usługi lotniczego transportu medycznego na całym świecie. Niezależnie od tego, czy pacjent potrzebuje zostać przetransportowany z Europy do USA, czy z Australii do Rosji zorganizujemy taki rodzaj transportu samolotem, który będzie najbardziej dostosowany do jego potrzeb. Oferujemy karetki pogotowia, samoloty medyczne i helikoptery pogotowia ratunkowego we wszystkich krajach świata. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa dla naszych pacjentów, nie tylko podczas lotu medycznego, ale również zapewniając specjalistyczny transport pacjenta karetką do i z samolotu

Najbardziej odpowiedni środek transportu dla pacjenta zależy od jego stanu zdrowia i jest wybierany po konsultacji z jego lekarzem prowadzącym. Dodatkowo zarówno na pokładzie samolotu, jak również w karetce pogotowia chorzy zawsze znajdują się opieką doświadczonego personelu medycznego

Nasi pacjenci mogą także skorzystać z usługi transportu medycznego do Polski. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji lotów medycznych oraz międzynarodowym transporcie pacjentów, pozwala nam realizować każdy lot sanitarny za granicę z bardzo krótkim czasem realizacji, zapewniając profesjonalną obsługę podczas całego procesu medycznych lotów.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie. Proszę skontaktuj się z nami: