Loty medyczne za granicę

Ponieważ możemy zapewnić do Państwa dyspozycji odrzutowce medyczne, samoloty ratunkowe i helikoptery do transferu pacjentów we wszystkich krajach świata, oferujemy nasze usługi na całym świecie, niezależnie od tego, czy pacjent ma być przetransportowany z Genewy do Bostonu czy z Melbourne do Moskwy. W większości przypadków możemy krótkoterminowo zrealizować loty medyczne zagranicą, a zatem czas naszej reakcji jest błyskawiczny. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji lotów medycznych oraz międzynarodowego transferu pacjentów, krótki czas realizacji zlecenia oraz profesjonalna obsługa całego procesu medycznego lotu, koordynowane są przez jedną centralę, co pozwala nam znaleźć zawsze najlepsze rozwiązanie dot. transportu dla każdego pacjenta.

W każdej chwili służymy Państwu rozmową w postaci niezobowiązującej i bezpłatnej konsultacji, a na Państwa życzenie możemy w ciągu kilku godzin zrealizować transport powrotny z zagranicy, na pokładzie odrzutowca medycznego lub innego samolotu ratunkowego, jak również transfer pacjenta wymagającego intensywnej terapii, niezależnie od regionu świata, w którym nasza pomoc jest potrzebna.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji, zapraszamy najpierw do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

Jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z nami, prosimy po prostu o telefon lub o maila. Możemy również oddzwonić do Państwa w dogodnym terminie, bezpłatnie i bez zobowiązań – w tym celu prosimy o informację i wypełnienie naszego formularza kontaktowego.