Koronawirus: Powrót prywatnym odrzutowcem dla osób, które nie zachorowały

Czas czytania: 1 minuta

Pandemia koronawirusa niesie ze sobą ogromne ograniczenia podróży międzynarodowych. Okazuje się, że nagle nie tylko podróżni, którzy zachorowali zagranicą lub mieli tam wypadek chcą jak najszybciej wrócić do domu. Zdrowi turyści reagują również na tę wyjątkową sytuację na świecie i chcą jak najszybciej znaleźć się znowu w domu, aby być w tym czasie w bezpiecznym i znanym otoczeniu.

Frau im Privatjet

Jeżeli to akurat Państwa spotkała taka sytuacja, i przebywają Państwo np. we Włoszech, w Hiszpanii lub we Francji, możemy pomóc. Dla podróżnych w pełni zdrowia, oferujemy również bezpieczny powrót do kraju rodzinnego, co ważne: bez zbędnych formalności. W tym celu korzystamy z prywatnych samolotów, które oferują wiele korzyści. 

Szybka gotowość do działania

Kiedy zaplanowane połączenia lotnicze są anulowane lub nie ma już wolnych miejsc na ostatnie loty, ze względu na zbyt wielu chętnych, wówczas dostępny jest prywatny samolot w każdym pożądanym terminie lotu. W większości przypadków możemy podstawić prywatny odrzutowiec jeszcze tego samego dnia, aby zabrać Państwa z powrotem do domu.

Lot do domu jest nadal możliwy

Nawet, jeżeli w ciągu ostatnich kilku dni zamknięto wiele granic międzypaństwowych: podróż powrotna niezarażonych gości zagranicznych do ich kraju rodzinnego jest nadal prawie wszędzie możliwa. W związku z tym mogą Państwo bez problemu wyjechać z prawie każdego kraju pobytu i wrócić do Niemiec - nawet z tych szczególnie dotkniętych pandemią regionów, jak Włochy, Hiszpania lub Francja.

Elastyczne planowanie podróży

Wielu podróżnych jest przyzwyczajonych do przestrzegania sztywnego rozkładu lotów regularnych linii lotniczych. Jednak w przypadku prywatnego odrzutowca nie jest to konieczne. Możemy sami swobodnie wybierać lotniska początkowe i docelowe, przy czym bierzemy pod uwagę również mniejsze lotniska, na których samolot pasażerski nie mógłby nawet wylądować. Prywatny odrzutowiec przetransportuje Państwa jak najbliżej wybranego celu.

Bombardier Challenger 604

Zminimalizowane ryzyko zarażenia

Podczas lotu na pokładzie samolotu pasażerskiego ryzyko infekcji ze strony licznych pasażerów jest duże, jednak w przypadku lotów prywatnych to ryzyko jest niezwykle niskie. Aby dostać się na lotnisko, możemy zorganizować Państwu taksówkę lub przejazd limuzyną, aby nie było konieczności korzystania z transportu publicznego. Na mało obłożonym terminalu GAT (General Aviation Terminal) następuje odprawa oraz odbywają się wszystkie niezbędne kontrole. Podczas lotu, na pokładzie nie ma obcych pasażerów –tylko Państwo i załoga.

W ten sposób można absolutnie zminimalizować kontakt z innymi ludźmi, a ryzyko zarażenia koronawirusem pozostaje na bardzo niskim poziomie.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez całą dobę i zorganizujemy Państwa transport powrotny do kraju rodzinnego. Służymy Państwu bezpłatną radą i pomocą.

Skontaktuj się z nami