Partnerzy

Czas czytania: 1 minuta

Wspólnymi siłami można osiągnąć wiele rzeczy, które nie byłyby możliwe do osiągnięcia w pojedynkę. W dziedzinie lotnictwa medycznego często tylko korzystając z silnej sieci kontaktów, możliwe jest zapewnienie szybkiej pomocy osobom potrzebującym.

Aby to zrealizować, konieczne jest stworzenie stabilnych fundamentów w postaci procedur, kompleksowej obsługi klienta oraz sieci międzynarodowych partnerów, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie i zapewnić efektywną komunikację między wszystkim zaangażowanymi stronami.

Chcemy, aby lotnictwo medyczne rozwijało się w różnorodnych kierunkach dlatego jesteśmy dumni, że należymy do kilku stowarzyszeń i organizacji, którym przyświeca ten sam cel.

Lekarze bez granic

Każdy człowiek ma prawo do profesjonalnej pomocy medycznej - niezależnie od narodowości, rasy, religii lub poglądów politycznych. Zgodnie z tą zasadą działa organizacja Lekarze bez Granic (MSF), pomagając ludziom na obszarach dotkniętych kryzysem i katastrofami. W 1999 roku Lekarze bez Granic za swoją działalność humanitarną otrzymało Pokojową Nagrodą Nobla. Opowiadamy się za udzielaniem bezstronnej pomocy ludziom na całym świecie, aby każdy mógł otrzymać opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Realizujemy te wartości poprzez naszą współpracę z Lekarzami bez Granic.

Stowarzyszenie Air Medical Services (AAMS)

Stowarzyszenie Air Medical Services (AAMS)Stowarzyszenie Association of Air Medical Services (AAMS) jest organizacją wspierającą działania ratujące życie za pomocą lotnictwa medycznego na całym świecie. Działania tej organizacji polegają na promowaniu bezpiecznych i skutecznych lotów medycznych najwyższej jakości oraz zwiększania ich dostępności dla wszystkich potrzebujących pacjentów. Stowarzyszenie organizuje na całym świecie programy rozwojowe i szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz kampanie dotyczące zagadnień dotyczących sektora lotnictwa sanitarnego. To ogromne zaangażowanie w dbałość o bezpieczeństwo i jakość lotów medycznych sprawia, że Stowarzyszenie Air Medical Services jest idealnym partnerem dla Centrali Lotów Sanitarnych.

National Business Aviation Association (NBAA)

National Business Aviation Association (NBAA)

National Business Aviation Association (NBAA) zostało założone wkrótce po drugiej wojnie światowej. Stowarzyszenie dba o interesy całej branży lotniczej (General Aviation) - tj. wykorzystanie samolotów do celów biznesowych (poza komercyjnymi liniami lotniczymi). Jednak ponieważ lotnictwo medyczne jest ważną jej częścią, a poprzez swoje działania NBAA promuje bezpieczeństwo, dostępność i wydajność lotów na całym świecie wpływa to korzystnie na pacjentów, którzy wymagają transportu medycznego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami