Medyczny transport pacjenta z zagranicy: Lot repatriacyjny.

Centrala Lotów Sanitarnych jako Twój partner, zapewnia międzynarodowy transport pacjentów samolotami. Szybko przewozimy naszych pacjentów na krótkich i długich trasach, zawsze pod opieką kompetentnego lotniczego personelu medycznego, niezależnie od tego, czy jest to helikopter sanitarny, odrzutowiec medyczny, czy samolot pasażerski.

Od czterech dekad świadczymy usługi na całym świecie: wykonując naszą pracę profesjonalnie, kompetentnie i uczciwie, dbamy o bezpieczny transport pacjentów z zagranicy.

Nasz doświadczony zespół konsultantów w Centrali Lotów Sanitarnych działa 24h/7, zapewniając profesjonalną obsługę w wielu językach, również po polsku. Nie tylko zajmiemy się w Twoim imieniu kompleksową organizacją transportu medycznego, ale także umożliwimy sprawną komunikację z urzędami i szpitalami.

Wybór Centrali Lotów Sanitarnych, to wybór niezawodnego partnera w lotniczym transporcie medycznym. Od wielu lat organizujemy bezpieczne loty sanitarne dla pacjentów powracających z zagranicy, transport pacjentów na leczenie za granicę oraz wiele innych usług. W ramach naszych usług oferujemy:

Transport chorego z zagranicy: bezpieczny powrót do domu

  • Sprawnie i bez zbędnej biurokracji - Aby umożliwić Tobie oraz Twoim najbliższym szybki i bezpieczny prywatny transport medyczny, oferujemy transport chorego z zagranicy unikając zbędnej biurokracji, co znacznie przyspiesza cały proces. Nasi doświadczeni konsultanci zajmują się wszystkimi formalnościami w Twoim imieniu. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, proszę skontaktuj się z nami, a resztę załatwi już Centrala Lotów Sanitarnych.
  • Repatriacja medyczna dla osób chorych na całym świecie - bez względu na to, gdzie aktualnie znajdujesz się na świecie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Centrala Lotów Sanitarnych działa na wszystkich kontynentach i jest tworzona przez międzynarodowy zespół, który świetnie radzi sobie z realiami w różnych zakątkach świata, dzięki czemu możemy pomóc Ci zarówno od strony medycznej, jak i w komunikacji.
  • Transparentna komunikacja i ceny - Zawsze przedstawiamy przejrzystą ofertę, dzięki czemu nasi klienci, wiedzą czego się spodziewać. Oferujemy transparentną i uczciwą wycenę za transport medyczny dla naszych pacjentów. 
  • Profesjonalna obsługa medyczna na każdym etapie podróży - W przypadku transportu pacjentów z zagranicy potrzebna jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie personelu medycznego. Nasz personel medyczny zajmuje się pacjentami z największą dbałością, a to zapewnia im niezbędny spokój podczas podróży.

Centrala Lotów Sanitarnych zapewnia zawsze bezpieczny transport medyczny samolotem. Chętnie prześlemy więcej informacji o świadczonych usługach. Zapraszamy również do skorzystania z naszego czatu lub usługi telefonicznej.

Międzynarodowy transport pacjentów i loty repatriacyjne

Każdy pacjent i każda sytuacja jest wyjątkowa - dlatego oferujemy usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Takie podejście pozwala zapewnić bezpieczny, prywatny transport medyczny. W zależności od stanu zdrowia pacjenta, lot medyczny odbywa się na pokładzie samolotu pasażerskiego, na pokładzie odrzutowca sanitarnego lub helikopterem medycznym.

Transport pacjenta na pokładzie odrzutowca medycznego

W przypadku medycznego transportu pacjenta w stanie ciężkim, kiedy liczy się każda minuta, wykorzystujemy prywatne odrzutowce medyczne, wyposażone w nowoczesny sprzęt. Na ich pokładzie pacjenci są pod znakomitą opieką lekarską i są transportowani w bardzo krótkim czasie. Również w ramach usługi “z łóżka do łóżka” zapewniamy transport karetką na lotnisko i z lotniska.

Loty medyczne na pokładzie samolotu pasażerskiego

Transport pacjenta na pokładzie samolotu liniowego jest tańszą opcją lotu sanitarnego. W przypadku międzynarodowego transportu pacjentów oferujemy trzy opcje:

  • Transport dla pacjentów siedzących
  • Transport dla pacjentów leżących na noszach w samolocie
  • Transport pacjenta wymagającego intensywnej terapii w zbudowanym przedziale PTC (Patient Transport Compartment)

Ostatni wariant jest również komfortowy dla bliskich chorego, ponieważ mogą przez cały czas lotu mu towarzyszyć. Łagodzi to stres związany z podróżą i uspokaja pacjenta. Po wylądowaniu pacjent jest przewożony specjalistyczną karetką do domu lub do szpitala. 

Transport medyczny helikopterem

To rozwiązanie jest najszybszą i najbardziej elastyczną opcją prywatnego transportu sanitarnego. Pacjenci w stanie krytycznym są bezpośrednio transportowani ze szpitala do innego szpitala. Możemy zorganizować lot śmigłowcem sanitarnym już nawet w 60 minut od pierwszego kontaktu. 

Organizujemy lotniczy transport medyczny - szybka i kompleksowa obsługa

Zapraszamy do skorzystania z kompetentnego wsparcia konsultantów Centrali Lotów Sanitarnych. Oferujemy szeroki zakres usług, dzięki czemu znajdziesz tutaj opcję lotu sanitarnego dopasowanego do Twoich potrzeb. Zajmujemy się kompleksowo całym procesem - nie tylko oferujemy międzynarodowy transport pacjentów na całym świecie, ale także, w razie potrzeby, zajmujemy się transportem organów do przeszczepu, transportem krwi (potrzebnej do transfuzji), próbek osocza i zamrożonych wycinki z biopsji. Organizujemy transport medyczny dla dzieci, transport inkubatorów oraz szybki transport ciała z zagranicy.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas transporcie medycznym samolotem, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Członkowie naszego zespołu są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować prywatny lot medyczny na całym świecie.

Skontaktuj się z nami