Udany transport medyczny z Grecji

W ubiegłym tygodniu Centrala Lotów Sanitarnych po raz kolejny koordynowała prywatny lot medyczny z Kolonii do Salonik w Grecji. Niemiecki system opieki sprawił, że stan zdrowia pacjentki, po jej ciężkiej chorobie, znacznie się poprawił.

Aby w trakcie dalszego leczenia rehabilitacyjnego być bliżej rodziny, zorganizowaliśmy na życzenie pacjentki zarówno transport odrzutowcem sanitarnym wyposażonym w sprzęt do intensywnej terapii medycznej, ale również transport karetką pogotowia. Ciężko chora pacjentka została przetransportowana zamówioną przez nas karetką pogotowia ze szpitala w Kolonii na lotnisko Kolonia/Bonn. Kilka godzin później na lotnisku w Salonikach w ramach usługi z „z łóżka do łóżka”, karetka odebrała pacjentkę z lotniska i przewiozła ją do greckiego szpitala specjalistycznego, w celu kontynuacji leczenia. W rezultacie umożliwiliśmy pacjentce komfortowy transport o najwyższym standardzie, a to wszystko dzięki organizacji transportu medycznego bez pośredników.

Grecja jest bardzo popularnym miejscem spędzania letnich wakacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie transportu medycznego możemy także zapewnić szybki, sprawny i bezproblemowy prywatny transport medyczny samolotem ze wszystkich ulubionych miejsc wakacyjnych na świecie. W razie wypadku lub urazu wymagających przewozu drogą lotniczą, możemy w ciągu kilku godzin skoordynować transport odrzutowcem sanitarnym. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami