Transport samolotem po wypadku kręgosłupa w Egipcie

Egipskie miasto Luksor jest dzięki starożytnym zabytkom popularnym celem dla turystów z całego świata. Ponieważ przez cały rok jest tam słonecznie i ciepło, dużo europejczyków zwłaszcza zimą korzysta z możliwości ucieczki przed chłodnymi temperaturami.

Wakacje w Luxorze dla 50-letniej kobiety z Niemiec zakończyły się wypadkiem z ciężkim urazem kręgosłupa. Jej męża i krewni byli zdecydowani, aby poszkodowaną pacjentkę natychmiast przewieźć z powrotem do Niemiec. Ze względu na niekorzystne bezpośrednie połączenia liniami pasażerskimi i możliwością wywołania stresu u pacjentki, krewni postanowili zlecić nam transport powrotny do Erfurtu odrzutowcem sanitarnym. Po krótkiej konsultacji dotyczącej możliwości transportu pacjentki, mogliśmy w zaledwie kilka godzin udostępnić odpowiedni prywatny odrzutowiec medyczny wraz z lekarzem medycyny lotniczej.

Już następnego dnia samolot wyruszył, aby odebrać pacjentkę. Po jednodniowym międzylądowaniu w Turcji, mógł odebrać pacjentkę z Luxoru. Jak zawsze Centrala Lotów Sanitarnych zorganizowała karetkę pogotowia na międzynarodowe lotnisko w Luxorze, zapewniając tym samym płynny transport pacjentki, który miał na celu maksymalny komfort i jak najkrótszy czas trwania.

Ponadto pacjentka była przewożona na materacu próżniowym, zarówno w trakcie transportu karetką jak i lotniczego, co zapewniło korzystne warunki dla jej kręgosłupa. Po przekazaniu pacjentki na lotnisku w Erfurcie po raz kolejny zakończyliśmy lotniczy transport medyczny pełnym sukcesem.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami