Transport samolotem dla pacjenta po wypadku z Moskwy

Młody obywatel Rosji, po ciężkim wypadku samochodowym w Moskwie, potrzebował pilnego dostępu do kompleksowej opieki medycznej, którą mogła mu zapewnić jedynie prywatna klinika na południu Niemiec. Centrala Lotów Sanitarnych przygotowała lot medyczny odrzutowcem sanitarnym wyposażony w urządzenia do intensywnej terapii, który przewiózł pacjenta w ciężkim stanie, w towarzystwie jego matki, z Moskwy na południe Niemiec. Aby uniknąć barier językowych podczas lotu oraz aby uniknąć dodatkowego stresu dla pacjenta, towarzyszył im lekarz ze znajomością języka rosyjskiego.

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie lotów sanitarnych - jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej chwili. Na życzenie, w ciągu kilku minut opracujemy dla Ciebie propozycję lotu medycznego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami