Transport pediatryczny dla niemowlaka z Maroka

W ubiegłym tygodniu Centrala Lotów Sanitarnych otrzymała telefon od znanej niemieckiej fundacji dla dzieci, z prośbą o zorganizowanie pilnego transportu medycznego dla niemowlaka z Rabatu w Maroku do Monachium, w celu dalszej hospitalizacji. Odrzutowiec sanitarny wystartował w ciągu zaledwie kilku godzin a następnie zgodnie z planem odebrał chore dziecko na lotnisku w Rabacie. Młoda pacjentka pod opieką aparatury do intensywnej terapii w dobrym stanie doleciała na lotnisko w Monachium a stamtąd została przetransportowana w karetce pogotowia do przewozu dzieci do zagranicznego szpitala w którym mogła kontynuuować leczenie.

Nasza szybka reakcja oraz wieloletnie doświadczenie, pozwoliły również w tym przypadku na maksymalnie bezpieczny transport chorego dziecka samolotem z bardzo krótkim wyprzedzeniem. Życzymy młodej pacjentce wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu do zdrowia.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami