Transport pacjenta z zawałem serca z Iranu

W ubiegłym tygodniu Centralę Lotów Sanitarnych zaalarmował telefon, który wykonał bratanek obywatela z Iranu, prosząc nas o pomoc. Pacjent, po ataku serca w Iranie, nie otrzymał adekwatnej opieki medycznej i na życzenie jego krewnych miał kontynuować leczenie w Hamburgu. Dzięki naszemu wieloletniemu i międzynarodowemu doświadczeniu w dziedzinie lotów sanitarnych, mogliśmy pomóc rodzinie w realizacji niezbędnych procedur wizowych, zapewniając tym samym sprawną realizację lotniczego transportu medycznego.

Kilka dni po złożeniu zlecenia zdobyliśmy wszystkie niezbędne zezwolenia prawne, dzięki temu również i ten lot sanitarny z Teheranu, został przeprowadzony pomyślnie, a nasz pacjent i jego bliscy byli zadowoleni z naszych usług.

Również w tym przypadku Centrala lotów Sanitarnych zorganizowała karetkę na lotnisku w Hamburgu. Ambulans był wyposażony w sprzęt do intensywnej terapii medycznej, a pacjent pod opieką lekarza został przekazany do kliniki w Hamburgu.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami