Transport pacjenta z Moskwy

Zabiegi medyczne wykonywane w Niemczech są wysoko cenione przez pacjentów z Europy Wschodniej, z krajów arabskich oraz z Azji. Przyczyny tego stanu rzeczy są oczywiste: pacjenci międzynarodowi doceniają usługi medyczne na najwyższym poziomie, a także znakomitą obsługę oferowaną w niemieckich klinikach. Również niższe koszty leczenia w porównaniu z niektórymi europejskimi krajami stanowią istotny walor.

O tym wszystkim mógł przekonać się nasz rosyjski klient. Na jego zlecenie, nasz centrala lotów medycznych przetransportowała w trybie pilnym pacjenta do Monachium. Przewlekle chory syn naszego klienta miał otrzymać odpowiednią pomoc medyczną w niemieckiej klinice. Już następnego dnia, na lotnisku Moskwa-Wnukowo stał gotowy do przelotu medycznego, specjalnie wyposażony Bombardier Learjet 35. Nasi oddani pracownicy z zespołu lotów sanitarnych zorganizowali także transport naziemny karetką, która bezpiecznie i wygodnie przewiozła naszego pacjenta z lotniska w Monachium do kliniki – było to możliwe dzięki naszej kompleksowej usłudze „z łóżka do łóżka”.

Jeśli Państwo lub ktoś z członków Państwa rodziny chciałby skorzystać z leczenia w jednej z niemieckich klinik, nasi konsultanci medyczni służą Państwu radą i pomocą, 24 godziny na dobę. W razie potrzeby doradzamy kompetentnie również przy wyborze odpowiedniej kliniki.

Powrót