Transport pacjenta na noszach w samolocie Lufthansy

Transport pacjentów samolotem pasażerskim na noszach, to często cenowo korzystniejsza alternatywa dla transportu w odrzutowcu sanitarnym. Jeżeli tylko stan zdrowia pacjenta nie jest krytyczny.

Rodzina naszego pacjenta zdecydowała się na taki rodzaj transportu z Monachium do Istambułu. W tym celu kilka rzędów foteli w tylnej części samolotu Lufthansy zostało zastąpione noszami, a aby zapewnić prywatność pacjenta w czasie lotu, strefa ta była oddzielona od reszty pasażerów parawanem. Pomimo niewielkich obrażeń pacjenta, które pozwoliły na jego transport samolotem pasażerskim, pacjent w czasie całego lotu był pod stałym nadzorem lekarskim. Chcąc być przygotowanym na wszelkie ewentualności, zapewniliśmy naszemu pacjentowi asystę ratownika medycznego, który był obecny w trakcie całego transportu lotniczego.

Po wylądowaniu, pacjent został przetransportowany karetką pogotowia i przekazany do szpitala. Dzięki czemu z powodzeniem zakończyliśmy kolejny transport medyczny. W każdej chwili chętnie służymy pomocą również Tobie, zapewniając wszystkie szczegóły dotyczące transportu sanitarnego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami