Transport medyczny samolotem z Moskwy

Zabiegi medyczne wykonywane w Niemczech są wysoko cenione przez pacjentów z Europy Wschodniej, z krajów arabskich oraz z Azji. Przyczyny są zrozumiałe: międzynarodowi pacjenci doceniają wysoką jakość świadczonych usług medycznych, a także znakomitą obsługę oferowaną w niemieckich klinikach. Również niższe koszty leczenia w porównaniu z niektórymi europejskimi krajami stanowią istotny walor.

O tym wszystkim mógł przekonać się nasz rosyjski klient. Na jego zlecenie, Centrala Lotów Sanitarnych przetransportowała w trybie pilnym pacjenta do Monachium. Przewlekle chory syn naszego klienta miał otrzymać odpowiednią pomoc medyczną w niemieckiej klinice. Już następnego dnia, na lotnisku Moskwa-Wnukowo stał gotowy do lotu medycznego Bombardier Learjet 35. Nasi oddani pracownicy z Centrali Lotów Sanitarnych zorganizowali także transport naziemny karetką pogotowia, która bezpiecznie i wygodnie przewiozła naszego pacjenta z lotniska w Monachium do szpitala – było to możliwe dzięki naszej kompleksowej usłudze „z łóżka do łóżka”.

Jeśli Ty lub ktoś z członków Twojej rodziny chciałby skorzystać z leczenia w jednej z niemieckich klinik, nasi konsultanci służą pomocą 24 godziny na dobę. Na życzenie możemy też udzielić kompetentnej porady przy wyborze odpowiedniego szpitala.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami