Transport medyczny dla matki i córki po wypadku drogowym

Wypadek samochodowy wiąże się często z poważnymi uszkodzeniami ciała, które wymagają długiego procesu leczenia. Dla bliskich ofiar poszkodowanych w wypadkach za granicą, w takich przypadkach często pada pytanie, jak bezpiecznie przewieźć pacjenta z powrotem do kraju.

Takie zlecenie otrzymała Centrala Lotów Sanitarnych w tym tygodniu. Po wypadku w którym pochodząca z Grecji matka wraz z córką zostały potrącone przez samochód osobowy, w szpitalu okazało się, że obrażenia ciała doznane w wyniku wypadku były mniej groźne, niż początkowo przypuszczano. Na życzenie rodziny w trybie pilnym zorganizowaliśmy odrzutowiec sanitarny typu Beechcraft King Air, aby przewieźć pacjentki z Wiednia do Salonik.

Po uzyskania zlecenia na lotniczy transport medyczny dla pacjentek, zapewniliśmy zarówno w Wiedniu jak i w Salonikach transport do i z samolotu karetką pogotowia pod opieką doświadczonego lekarza, który towarzyszył pacjentkom podczas całego transportu. Dzięki zaangażowaniu grecko-języcznego lekarza, komunikacja między uczestniczącymi osobami nie sprawiła żadnych problemów. Transport powrotny pacjentek zakończył się z powodzeniem.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami