Transport chorych z zagranicy dla niemieckiej Bundeswehry

Niedawno do Centrali Lotów Sanitarnych trafiła pilna prośba od służb medycznych Bundeswehry. W trakcie misji w południowej Europie, dwóch żołnierzy miało wypadek i konieczny był dla nich transport odrzutowcem sanitarnym do Hamburga, aby jak najszybciej zapewnić im opiekę medyczną w kraju. W związku z tym wybór samolotu sanitarnego padł na Cessna Citation 550 Bravo. Ten odrzutowiec medyczny ma wystarczająco dużo miejsca i zapewnia ekonomicznie korzystne rozwiązanie w przypadku repatriacji z zagranicy kilku pacjentów na raz. Ponadto zasięg tego odrzutowca sanitarnego był wystarczający, aby lecieć bezpośrednio do Hamburga.

Nasz zespół w ciągu zaledwie dwunastu godzin zorganizował lot medyczny, dzięki któremu dwóch urzędników państwowych szybko i bezpiecznie dotarło do domu. Priorytetem podczas tego przedsięwzięcia był sprawny przebieg całego transportu medycznego z zagranicy. Dzięki temu dwaj ranni w głowę pacjenci, mogli jak najszybciej rozpocząć leczenie.

Podczas lotu sanitarnego obydwóm pacjentom towarzyszył zespół medyczny, a po pomyślnej repatriacji z zagranicy pacjenci zostali poddani profesjonalnemu leczeniu w szpitalu. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasi pacjenci wrócili do zdrowia.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami