Repatriacja medyczna z Danii do Schwäbisch Hall

Kilka dni temu nasz zespół ekspertów specjalizujący się w międzynarodowym transporcie medycznym otrzymał zlecenie na lot sanitarny z Danii. Przebywający na wakacjach starszy człowiek ciężko zachorował i potrzebny był dla niego transport medyczny odrzutowcem sanitarnym do Niemiec. W calu realizacji tego powietrznego transportu medycznego zastosowaliśmy odrzutowiec sanitarny typu Bombardier Learjet 31, który przetransportował pacjenta i osobę towarzyszącą szybko i bezpiecznie z lotniska Esbjerg w Danii do Schwäbisch Hall.

Lotnisko Adolf Würth w Schwäbisch Hall dysponuje po jego rozbudowaniu w 2004 roku dłuższym pasem startowym, nowo wybudowanym General Aviation Terminal (GAT) oraz sprzętem, który pozwala na loty na podstawie wskaźników przyrządów. Dzięki temu, lotnisko w Badenii-Wirtembergii jest interesującą alternatywą zarówno w przypadku lotów prywatnych jak i lotów medycznych.

Wybór lotniska w Schwäbisch Hall był trafny również ze względu na jego sąsiednie położne w stosunku do szpitala docelowego w Heilbronn, ponieważ pacjent nie musiał pokonywać długiej trasy z Frankfurtu lub ze Stuttgartu karetką pogotowia. Oczywiście podczas transportu sanitarnego drogą lotniczą do Niemiec, był obecny doświadczony zespołu lekarzy, aby zapewnić pacjentowi najlepszą możliwą opiekę medyczną podczas lotu. Odbiór pacjenta karetką na i z lotniska jest organizowany przez nas w ramach usługi „z łóżka do łóżka”, którą od wielu lat oferujemy podczas lotniczych transportów medycznych z zagranicy.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami