Prywatny transport medyczny z Polski na leczenie za granicę

W poprzedni weekend Centrala Lotów Sanitarnych ponownie w bardzo krótkim czasie, zorganizował transport medyczny na leczenie za granicę. Samolotem z pacjentem wyruszył z Polski do Austrii.

Rodzina pacjenta z Krakowa poprosiła nas o pomoc przy organizacji transportu medycznego do Austrii, ze względu na tamtejszy wysoki standard usług medycznych. W ciągu kilku godzin po przyjęciu zlecenia przygotowaliśmy na lotnisku w Krakowie odrzutowiec medyczny z odpowiednim wyposażeniem sanitarnym, aby przetransportować pacjenta wraz z osobami towarzyszącymi z międzynarodowego lotniska Jana Pawła II na lotnisko w Insbrucku. Po bezproblemowym locie pacjent jeszcze raz osobiście podziękował nam za miłą obsługę i za bardzo szybką realizację transportu odrzutowcem sanitarnym.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami