Odrzutowiec sanitarny z Hamburga

W połowie ubiegłego tygodnia Związek Przedsiębiorców i Pracodawców zamówił w naszej Centrali Lotów Sanitarnych transport medyczny pacjentki z Hamburga do Monachium. Korzystając z "Empty Legs" czyli lotu „wolnym” samolotem sanitarnym, który dzień wcześniej przyleciał z innym pacjentem z Monachium do Hamburga, można było przeprowadzić ten lot sanitarny przy wyjątkowo niskich kosztach. Lot medyczny odbył się prywatnym odrzutowcem sanitarnym z wyposażeniem intensywnej opieki medycznej i towarzyszącą załogą medyczną.

Celem naszych działań podczas każdego lotu medycznego to zapewnienie pacjentom jak najbardziej komfortowego transportu przy uwzględnieniu jak najniższych kosztów.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami