Międzynarodowy Transport Sanitarny z Ukrainy

Na zlecenie jednej z klinik w południowych Niemczech, Centrala Lotów Sanitarnych zorganizowała odrzutowiec sanitarny typu Citation Bravo, który miał przetransportować pacjenta z Krasnodaru na Ukrainie. Ze względu na to, że pacjent wymagał intensywnej opieki medycznej jedyną możliwością transportu medycznego był odrzutowiec sanitarnym ze specjalistyczną aparaturą medyczną i w obecności lotniczego zespołu medycznego. Na lotnisku w Krasnodarze wielojęzyczna załoga medyczna z odrzutowca medycznego odebrała pacjenta z karetki pogotowia i przekazała go kilka godzin później załodze karetki zamówionej przez naszą Centralę Lotów Sanitarnych na lotnisku w Friedrichshafen. Również ten lotniczy transport sanitarny odbył się w bezpieczny i satysfakcjonujący, dla pacjenta i jego bliskich, sposób. Nasi klienci przekonali się również, że transport chorych odrzutowcem sanitarnym nie musi być zbyt kosztowny.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami