Lotniczy transport sanitarny z intensywną opieką medyczną z Turcji

Wiele rodzin życzy sobie bezpośredniego kontaktu z chorymi lub rannymi członkami rodziny, aby móc się nimi opiekować i troszczyć osobiście. W zależności od tego, jak ciężko chory lub ranny jest pacjent, konieczny jest szybki lot sanitarny podczas którego na pierwszym miejscu zawsze pozostaje bezpieczny i komfortowy transport pacjenta. Dla rodziny pacjenta z Turcji przeprowadzaliśmy w ubiegłym tygodniu lot samolotem sanitarnym z Izmiru do Berlina.

Niezwłocznie po otrzymaniu telefonu o udzielenie pomocy, zespół lekarski wydał pozytywną opinię o tym, że ciężko chory pacjent może być transportowany drogą lotniczą. Kilka godzin później odrzutowiec sanitarny typu Learjet 35, wystartował w kierunku Turcji. Przygotowana przez nas w Izmirze karetka pogotowia ratunkowego przewiozła pacjenta bezpiecznie na międzynarodowe lotnisko Adnan Menderes. Zapewniając międzynarodowy zespół lekarzy i ratowników medycznych umożliwiliśmy łatwą komunikację pomiędzy wszystkimi osobami, które brały udział w akcji.

Po około pięciu godzinnym locie powrotnym do międzynarodowego portu lotniczego w Berlin-Tegel, pacjent został przekazany w ręce personelu oczekującej karetki pogotowia, w ramach usługi „z łóżka do łóżka”. Po transporcie pacjenta do szpitala Charite w Berlinie, krewni pacjenta osobiście podziękowali nam za jego szybki i bezpieczny transport do domu.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami