Lotniczy transport medyczny z Francji

Jak się okazuje, w rozwiniętych państwach istnieją jeszcze szpitale, które nie spełniają podstawowych standardów opieki medycznej. Nikt nie spodziewa się, że niski standard opieki medycznej może być obecny również w jednej z metropolii w Europie Zachodniej - Paryżu. Z tego właśnie powodu Związek Przedsiębiorców i Pracodawców poprosił nas o transport medyczny samolotem z jednej z paryskich klinik do ojczyzny pacjenta.

Po wypadku przy pracy jednego członka ich związku okazało się, że pacjent nie otrzymał odpowiedniej opieki medycznej, a w klinice panowały katastrofalne warunki higieniczne. Ponadto u pacjenta krótko przed jego przewozem zdiagnozowano kolejne ciężkie obrażenia. Jedyną szansą dla pacjenta był szybki i niezagrażający jego zdrowiu powrotny transport medyczny do Niemiec, który zorganizowaliśmy w bardzo krótkim czasie.

Dzięki kompleksowemu doświadczeniu we wszystkich dziedzinach lotnictwa sanitarnego, mogliśmy przetransportować pacjenta samolotem sanitarnym bezpiecznie i bez jakichkolwiek komplikacji, a następnie przekazać go personelowi, również przez nas zorganizowanej, karetki pogotowia.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami