Lotniczy transport medyczny Kolonii do Zweibrücken

W ostatni weekend Centrala Lotów Sanitarnych po raz kolejny otrzymała telefon z Kolonii z prośbą o udzielenie pomocy. Po długotrwałym leczeniu w kolońskim szpitalu, krewni chorego szukali rozsądnej cenowo możliwości bezpiecznego i szybkiego przewiezienia pacjenta do Zweibrücken w Saarlandzie.

W zaledwie godzinę po otrzymaniu prośby o transport sprawdziliśmy zdolność pacjenta do lotu. Nasz doświadczony konsultant przedstawił krewnym pacjenta wszystkie możliwe opcje transportu: przewóz pacjenta karetką pogotowia ratunkowego drogą naziemną, lot helikopterem sanitarnym oraz lot odrzutowcem medycznym. Po otrzymaniu informacji zwrotnej z decyzją rodziny o transporcie medycznym drogą lotniczą, w bardzo krótkim czasie udostępniliśmy samolot sanitarny.

Podczas lotu sanitarnego na pokładzie był nasz doświadczony zespół lekarzy i sanitariuszy, którzy monitorowali stan pacjenta. Na lotnisku w Zweibrücken pacjenta przejął personel medyczny przygotowanej przez nas karetki pogotowia ratunkowego. Po przewiezieniu chorego do szpitala, po raz kolejny prywatny transport medyczny zakończył się sukcesem.

Dość częstym problem podczas lotów sanitarnych stanowi bagaż pacjentów i osób im towarzyszących. Ponieważ urządzenia do intensywnej terapii zajmują dużo miejsca, można zabrać ze sobą tylko mały bagaż podręczny. Jako rozwiązanie proponujemy naszym pacjentom i ich krewnym możliwość wysłania bagażu samolotem pasażerskim na lotnisko w mieście ich zamieszkania lub udostępnienie większego odrzutowca sanitarnego. Chętnie pomożemy również Tobie w organizacji transportu sanitarnego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami