Lotniczy transport medyczny do Rosji

W połowie ostatniego tygodnia Centrala Lotów Sanitarnych otrzymała telefon alarmowy od rodziny ciężko chorej pacjentki. 60-letnia Rosjanka po kilku miesięcznym leczeniu znajdowała się nadal w złym stanie zdrowotnym.

Do transportu, który miał rozpocząć się na międzynarodowym lotnisku Berlin Tegel, użyliśmy samolotu sanitarnego typu Learjet oraz odpowiednio wyposażoną karetkę pogotowia ratunkowego, aby przetransportować pacjentkę drogą naziemną ze szpitala na lotnisko. W celu zapewnienia sprawnej komunikacji między wszystkimi stronami, zarówno w czasie transportu lądowego jak i lotniczego, obsługę lotu prowadził rosyjskojęzyczny zespół lekarzy i ratowników medycznych.

Około siedmiogodzinny lot na lotnisko Yemelyanovo w Krasnojarsku przebiegł spokojnie ku dużemu zadowoleniu rodziny pacjentki. W Krasnojarsku przekazano pacjentkę w stanie stabilnym załodze przygotowanej na lotnisku karetki pogotowia ratunkowego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami