Lot z tętniakiem mózgu: Transport medyczny z Chorwacji

Bardzo często stan zdrowia pacjentów z uszkodzeniami mózgu pozostaje niestabilny i wymaga troskliwej opieki oraz leczenia opartego o najwyższy standardy medyczne. W krajach Europy południowo-wschodniej, takich jak Chorwacja, nie zawsze można zagwarantować najlepszą jakość leczenia w przypadku udaru mózgu.

Rodzina pacjentki z Niemiec zdecydowała w zeszłym tygodniu o jej medycznym transporcie powrotnym do Niemiec. W tym przypadku zdiagnozowano niebezpiecznego tętniaka mózgu, chorobę która wymaga specjalnego transportu medycznego. Aby zapewnić jak najlepszy standard lotu i opieki medycznej na każdym etapie transportu, zaoferowaliśmy pacjentce usługę „z łóżka do łóżka”. W tym celu, oprócz lot odrzutowcem sanitarnym wyposażonym w urządzenia do intensywnej terapii medycznej, zorganizowaliśmy również dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz opiekę specjalistycznego zespołu lekarskiego na lotnisku w Zadarze i lotnisku w Koloni/Bonn.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Centrali Lotów Sanitarnych w dziedzinie międzynarodowego lotniczego pogotowia ratunkowego, ponownie z bardzo krótkim wyprzedzeniem przygotowaliśmy transport powrotny z zagranicy, ku satysfakcji członków rodziny chorej pacjentki.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami