Lot odrzutowcem medycznym z Teneryfy

W ubiegłym tygodniu mąż 80-letniej pacjentki zlecił nam organizację komfortowego transportu dla jego żony z Teneryfy do Niemiec. Po długim okresie pogorszonego stanu zdrowia starszej pacjentki mieszkającej na Teneryfie, małżeństwu zależało na stacjonarnym leczeniu w jednej z klinik w Niemczech.

W tym celu zorganizowaliśmy transport karetką pogotowia wraz z zespołem medycznym na lotnisko Teneryfa Północna. W celu zapewnienia jak najwygodniejszego transportu w pozycji leżącej, pacjentka została przetransportowana na specjalnym materacu próżniowym. W ramach naszej kompleksowej usługi „z łóżka do łóżka” pacjentka została ostrożnie przeniesiona przez załogę do samolotu sanitarnego. Po około pięciogodzinnym locie, przygotowana przez nas karetka pogotowia, czekająca na płycie międzynarodowego lotniska Berlin Tegel, zabrała pacjentkę do renomowanej kliniki Charite.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami