Lot medyczny ze złamaniami po wypadku na wyspie Sylt

W tym tygodniu po wypadku pacjentki będącej na wakacjach na wyspie Sylt otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o lotniczy transport medyczny. W wyniku upadku, pacjentka doznała wielu złamań. Mąż pacjentki szybko skontaktował się z Centralą Lotów Sanitarnych, aby przewieźć jego żonę z Nordseeklinik Westerland do ich rodzinnego miasta Monachium. Podczas lotniczego transportu sanitarnego przykładamy dużą wagę, aby oferowane przez nas rozwiązania były bezpieczne i nieskomplikowane. Dlatego zadysponowaliśmy samolot turbośmigłowy typu Beechcraft KingAir, którego zaletą jest możliwość startu i lądowania na krótszych pasach startowych, w odróżnieniu od zwykłych Learjets.

Po bezpiecznym przetransportowaniu pacjentki na lotnisko Sylt w Westerland w zorganizowanej przez nas karetce pogotowia ratunkowego, pacjentka pod opieką lekarza rozpoczęła bezpieczny dla niej lot do Monachium. Po przekazaniu pacjentki personelowi karetki pogotowia na lotnisku w Monachium, jej mąż przekazał Centrali Lotów Sanitarnych wyrazy wdzięczności, że podróż powrotna zakończyła się pomyślnie.

Przy każdym transporcie sanitarnym naszym celem jest zapewnienie najbezpieczniejszego i najbardziej optymalnego rozwiązania transportu medycznego. Pomaga w tym nasza usługa „z łóżka do łóżka”, w ramach której pacjenci są przewożeni prosto ze szpitala do samolotu, a następnie z lotniska do szpitala lub domu, zapweniając tym samym jak najbardziej komfortowy sposób transportu sanitarnego.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami