Lot medyczny z Libii dla pacjenta z ciężkimi obrażeniami

Eksplozje ładunków wybuchowych powodują często poważne uszkodzenia ciała, które wymagają od pacjentów wiele wytrwałości oraz długiego procesu leczenia. Proces gojenia się ran i nieodwracalne uszczerbki na zdrowiu są często bardzo trudne do przewidzenia. Mimo tego wysoki standard leczenia, znacznie skraca proces powrotu do zdrowia.

Pacjent w wyniku eksplozji domu doznał ciężkich obrażeń ciała i oparzeń trzeciego stopnia. Centrala Lotów Sanitarnych zorganizowała pod koniec ubiegłego tygodnia odrzutowiec sanitarny z kompletnym wyposażeniem do intensywnej terapii medycznej, aby przetransportować pacjenta z Tripolis stolicy Libii, do kliniki w Ludwigshafen w Niemczech. Ze względu na obrażenia ciała, organizowany przez nas lotniczy transport musiał być bezpieczny dla pacjenta i nie narażać go na pogorszenie stanu zdrowia.

Odpowiedni odrzutowiec medyczny zorganizowaliśmy już w ciągu jednego dnia. W celu zapewnienia sprawnego transportu pacjenta do kliniki w której miał kontynuować leczenie, zaproponowaliśmy naszą usługę „z łóżka do łóżka”, zapewniając odpowiednią karetkę pogotowia ratunkowego do samolotu zarówno w Libii jak i karetkę na pokład w Niemczech.

Zadbaliśmy również o sprawną komunikację pomiędzy wszystkimi osobami zaangażowanymi w transport, dzięki zaangażowaniu lekarza mówiącego po arabsku.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami