Lot medyczny dla pacjenta powracającego do Moskwy

Centrala Lotów Sanitarnych podczas ubiegłego weekendu koordynowała transport sanitarny pacjenta z Monachium do Moskwy. Po pomyślnym leczeniu obywatela Rosji w jednej z niemieckich klinik, został on przetransportowany do ojczyzny samolotem sanitarnym, typu Learjet 55, na międzynarodowe lotnisko Szeremietiewo w Moskwie. Należy zaznaczyć, że transportujemy pacjentów również do dwóch innych międzynarodowych lotnisk w Moskwie: Domodedowo i Vnukowo. Dodatkowo na lotnisku Szeremietiewo, w ramach usługi “z łóżka do łóżka" zorganizowaliśmy karetkę pogotowia ratunkowego na lotnisko i odebraliśmy pacjenta.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie lotów sanitarnych na terenie Rosji, mogliśmy zapewnić odpowiedni i prosty transport repatriacyjny dla naszego pacjenta. Podczas transportu medycznego zawsze dbamy o to, aby nasza profesjonalna załoga medyczna, która towarzyszy pacjentowi zarówno podczas lotu jak i w trakcie transportu karetką pogotowia ratunkowego, potrafiły posługiwać się językiem ojczystym pacjenta.

Jeżeli również Ty jesteś zinteresowany leczeniem w Niemczech, chętnie pomożemy Ci w realizacji transportu sanitarnego drogą lotniczą i naziemną.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami