Lot medyczny dla ciężko chorego pacjenta z Majorki

Niecałe 48 godzin wcześniej otrzymaliśmy powiadomienie od bliskiej osoby pacjenta, który poprosił nas o transport ciężko chorego brata z zagranicy do kraju. Zaledwie kilka godzin po otrzymaniu zapytania, zleciliśmy badania medyczne, które potwierdziły zdolność pacjenta do transportu lotniczego. Te standardowe i bezpłatne badania pozwalają nam na właściwy dobór urządzeń do intensywnej opieki medycznej, co zapewnia jak najlepsze warunki podczas transportu pacjenta.

Również i w tym przypadku skoordynowaliśmy naziemny transport karetką pogotowia pod opieką lekarza. Przejaz karetką odbył się zarówno przed wylotem odrzutowca medycznego na Majorce jak i już po wylądowaniu w Dortmundzie, unikając tym samym zmian personelu medycznego w trakcie transportu. Po przybyciu do kliniki, krewni pacjenta okazali niezmierną radość, że dotarł on bezpiecznie do celu.

Jeżeli jesteś zainteresowany lotniczym transportem medycznym z krótkim wyprzedzeniem,  jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu, 24 godzin na dobę. Zorganizujemy transport w jak najkrótszym czasie.

Czy masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanym przez nas lotniczym transporcie medycznym, zapoznaj się z naszą listą często zadawanych pytań (FAQ).

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Możemy szybko zorganizować lot medyczny na całym świecie i przygotować darmową wycenę kosztów.

Skontaktuj się z nami